Zegarek GPS — bądź w stałym kontakcie z dzieckiem

Jako kochający i dbający o potrzeby swojego dziecka rodzic pragniesz zapewnić mu pełnię bezpieczeństwa. Niejednokrotnie Twoje dobre intencje mogą być jednak odbierane przez kilkulatka w całkiem odmienny sposób. Nawet największa troska może zostać zrozumiana jako nieustanna kontrola, która będzie tworzyć niepotrzebne konflikty, wywoływać bunt i niezadowolenie.

I chociaż nie jest łatwo odnaleźć granicę między miłością, odpowiedzialnością, a nadopiekuńczością, warto pamiętać, że nowoczesne technologie oferują nam coraz więcej sposobów na wygodną kontrolę rodzicielską, która jest nie tylko skuteczna, ale i wyjątkowo dyskretna. Jedną z metod na pozostawanie z kilkulatkiem w stałym kontakcie jest zegarek dla dzieci z GPS oraz dedykowana aplikacja, którą opiekun instaluje na swoim telefonie. Korzystanie z tego typu usługi pozwoli Ci zachować spokój o bezpieczeństwo Twojej pociechy, i jednocześnie dawać maluchowi przestrzeń do nauki samodzielności. 

Zegarek dla dzieci z GPS — stały kontakt i natychmiastowa lokalizacja

Zdarza się, że próby dodzwonienia się na telefon Twojego dziecka kończą się niepowodzeniem, ponieważ kilkulatek tak intensywnie korzysta ze swojego smartfona, że urządzenie szybko się rozładowuje? A może często spotykasz się z wymówką o wyłączonym dźwięku lub komórce rzuconej w kąt? Jeśli nie chcesz więcej mierzyć się z tego typu sytuacjami, koniecznie rozważ podarowanie maluchowi smartwatcha. Zegarek dla dzieci z GPS to zminiaturyzowany telefon, który odbiera i wykonuje połączenia głosowe. Ponieważ nosi się go na nadgarstku, nie ma mowy o przeoczeniu próby kontaktu ze strony mamy, taty, czy innych, bliskich osób. Co więcej, taki model jak zegarek z gps dla dziecka GJD.06, w połączeniu z dedykowaną aplikacją, przez 24/7 umożliwia rodzicom poznanie miejsca pobytu malucha w czasie rzeczywistym. Widzisz, czy Twój syn lub córka są w szkole, na zajęciach dodatkowych, placu zabaw, lub czy wrócili już do domu. Bez konieczności ciągłego dzwonienia i szczegółowego wypytywania dziecka o to, gdzie jest i co robi, masz pełną, dyskretną kontrolę nad jego bezpieczeństwem. 

Smartwatch GPS dla dziecka — dyskretna kontrola zawsze, kiedy tego potrzebujesz 

Decydując się na zegarek dla dzieci z GPS, jesteś w kontakcie z kilkulatkiem bez konieczności ciągłego dzwonienia. I chociaż smartwatche umożliwiają zarówno nawiązanie, jak i odebranie połączenia, warto korzystać także z innych funkcji, w które wyposażone jest urządzenie i dedykowana usługa Bezpieczna Rodzina. Jeśli zależy Ci na dyskretnej kontroli Twojej pociechy, możesz ustawić strefy bezpieczeństwa takie jak dom, szkoła, czy plac zabaw i odbierać powiadomienia zawsze, gdy maluch pojawi się w danym miejscu, lub kiedy je opuści. W przypadku przeciągającego się braku kontaktu, funkcja nasłuchu pozwoli Ci nawiązać dyskretne połączenie z zegarkiem — posłuchasz, czy dziecku nie dzieje się krzywda. Pamiętaj — Twoje dziecko nie będzie wiedziało, że sprawujesz nad nim zdalną opiekę w danym momencie. To pozwoli mu czuć się swobodnie i nie wywoła w nim niepotrzebnej fali buntu. Jeśli zaś samo uzna, że potrzebuje Twojej pomocy, używając przycisku SOS znajdującego się na zegarku, wyśle do Ciebie natychmiastowe powiadomienie z aktualną lokalizacją. Da Ci to nie tylko cenną informację o zagrożeniu, ale przede wszystkim czas na szybką reakcję i dotarcie do malucha ze wsparciem. Dzięki zegarkowi GPS dla dzieci możesz być w stałym kontakcie z kilkulatkiem i kontrolować jego bezpieczeństwo wygodnie ze swojego telefonu komórkowego.