Złote zegarki – ponadczasowa elegancja

Niektórzy traktują zegarek wyłącznie jako jeden z przedmiotów codziennego użytku i ni przywiązują wagi do jego marki, wyglądu i materiału z którego został wykonany.

Czy złote zegarki są modne?

Wiele osób zadowala się sportowymi opaskami i praktycznymi smartwatchami o których można powiedzieć wszystko, oprócz tego, że są eleganckie. Niektórzy pozostają wierni tradycyjnym zegarkom, a szczególnie mężczyźni z  konserwatywnym podejściem do ubioru i akcesoriów. Złoty zegarek przez wiele lat pozostawał synonimem i symbolem prestiżu i wysokiego statusu materialnego. Niektórzy uważają złote zegarki za przeżytek w nie najlepszym guście, ale to zależy od samego zegarka. Staranny, niezbyt krzykliwy design i dobra marka czyni złoty zegarek doskonałym uzupełnieniem ubioru – zarówno w stylu casual jak i formalnego. I jeszcze jedna ważna sprawa – złote zegarki muszą być naprawdę ze złota – błyszczące imitacje złota rzeczywiście nie kojarzą się z elegancją.

Gdzie najlepiej kupić złoty zegarek ?

Elegancki, złoty zegarek najlepiej kupić w renomowanym, oficjalnie działającym sklepie z zegarkami bądź jubilerskim. Zakup przez ogłoszenie czy tak zwaną okazję może skończyć się wielkim rozczarowaniem – tylko fachowiec potrafi odróżnić złoty zegarek od imitacji bądź zegarka pozłacanego. Intergold.pl to firma działające na rynku od 1989 roku. Ma w swojej ofercie złote zegarki, a także szeroki wybór biżuterii ze złota, srebra i brylantów przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Złote zegarki oferowane przez Intergold.pl posiadają certyfikat i wybitą próbę 583 oraz precyzyjnie określoną wagę użytego kruszcu. Dzięki temu, że intergold.pl zajmuje się również sprzedażą hurtową klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, a zakup złotego zegarka nie zrujnuje nawet mniej zasobnego budżetu.

Jak wybrać dla siebie złoty zegarek ?

Złote zegarki kupowane są na długie lata i powinien być to zakup dokładnie przemyślany. Bez wątpienia najważniejszym kryterium będzie osobisty gust, ale warto również się zastanowić w jakich okolicznościach, z jakim strojem i dodatkami taki zegarek będzie noszony. Dla mężczyzn, miłośników stylu casual sprawdzi się masywna, gruba bransoleta i grubsza koperta. Do garnituru odpowiedni będzie zegarek cieńszy z klasycznym skórzanym paskiem. Panie powinny się zastanowić, czy zegarek będzie noszony na co dzień, do pracy, czy do wieczorowych kreacji. Intergold.pl oferuje złote zegarki zaprojektowane przez designerów włoskiej firmy Geneve i z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.