Wesele w pełni dopieszczone

z czym kojarzy się wesele? Niezależnie od tego czy je przygotowujemy czy „tylko” w nim uczestniczymy – z przyjemnością. Jeśli wcześniej byliśmy odpowiedzialni za jego naszykowanie, jest to frajda okupiona dużą ilością stresu, wyrzeczeń, kłótni oraz kalkulacji. Czy warto było się tak męczyć? Patrząc na humory i zabawę gości – jak najbardziej!

Żeby wesele stało się „najlepszą imprezą w życiu”, trzeba zadbać o zespół muzyczny, suto zastawione stoły, czy alkohol i napoje. Choć wódka w dalszym ciągu króluje, powoli w kwestii alkoholu na wesele, zaczynamy doceniać wina, piwa (także ich wersje bezalkoholowe). Toasty mogą być w końcu wznoszone na wiele sposobów.

Wybór napojów oraz wódki na wesele może powodować rozdrażnienie czy rozczarowanie, dopóki nie pojawimy się z pomocą my – Grupa Grabiec, profesjonalni doradcy weselni.

Hurtownia Grupy Grabiec – tu się dzieje magia

Jesteśmy hurtownią alkoholu oraz napojów, wyspecjalizowaną w weselach. Oczywiście zaopatrujemy też sklepy, restauracje czy puby, ale to właśnie uroczystości ślubne, są ulubionym polem działania.

Wystarczy podać ilość gości, budżet i pobieżnie preferencje, a my wszystko dopniemy na ostatni guzik”. Wiemy jaki szampan nie jest „kwasem”, która wódka jest topowa, a jaką można przyjemnie zaskoczyć. Przeliczymy ilość potrzebnych flaszek każdego alkoholowego i bezalkoholowego trunku. Nie zapomnimy:

  • o dzieciach,
  • kobietach w ciąży/abstynentach,
  • wybrednych.

Przypomnimy o dodatkowych butelkach wódki na wesele (bramki, zabawy). Podpowiemy szampana, piwo, najlepsze wino, soki i inne napoje bezalkoholowe na wesele. Zaproponujemy ceny, których nie da żaden sklep z alkoholami (a nawet hurtownia). Mamy ogromny wybór i cechuje nas duża dostępność. Ponadto posiadamy własne samochody dostawcze, które dowiozą zakupiony towar w dowolne miejsce i w konkretnym terminie.

Wszystko w super miłej, swobodnej atmosferze, którą gwarantują nasi specjaliści.

„Ale po co nam tyle soków?”

Zadajecie sobie takie pytanie? Już odpowiadamy – ponieważ średnio na uczestnika/czkę wesela, liczymy po 3 litry, wszelkiego typu napojów bezalkoholowych. Zwiększone pragnienie/zapotrzebowanie wynika z:

  • pory roku,
  • wielogodzinnych rozmów (uczycie suchości w gardle)
  • serwowania ostrych potraw,
  • szalonych zabaw na parkiecie,
  • przepijania wódki,
  • robienia drinków przez barmana,
  • braku snu,

Na te 3 litry, najmniej przypada na wodę, gdyż preferujemy napoje gazowane i soki.

Zatem które napoje powinny się znaleźć na weselu?

Niegazowana woda w dzbankach lub karafkach. Świetnie jeśli urozmaicimy ją dodaniem owoców (jak pomarańcz cytryna), ogórka czy mięty. To nie tylko znacznie przyjemniejsze doznania wizualnie, ale także smakowe.

Woda gazowana i inne napoje gazowane na wesele, powinny być zaserwowane w niewielkich szklanych butelkach. Jest to najbardziej estetyczne i ekologiczne rozwiązanie, choć najdroższe w zakupie.

Jeśli już musi być w butelkach plastikowych, to maksymalnie litrowych, by nie zabierać przestrzeni na stole, ani jej nie oszpecać.

Zapytajmy czy jest szansa na kruszarkę do lodu lub lód w wiaderkach. Nie ma? Poprośmy o przechowywanie części napoi w chłodniach.

Soki najlepiej także podać w dzbankach i/lub karafkach. Ważne aby była ich różnorodność i by nie kupować najtańszych „napojów sokopodobnych” („skoro będą przelane co za różnica?” Uwierzcie – olbrzymia). Jeśli tylko jest taka możliwość, zaserwujmy świeżo wyciskane.

Ponadto, aby dać jeszcze większy wybór, warto postawić na zamienniki „bez cukru”. Nie możemy zapomnieć też o dobrej kawie i herbacie.

Najważniejsza jest różnorodność. Gość który ma wybór, to zadowolony gość.