W jaki sposób poderwać dziewczynę?

Zdarza się Tobie spotkać piękną dziewczynę, do której nie masz śmiałości podejść i zagadać? Wiesz, że to byłaby idealna partnerka dla Ciebie, jednak masz wrażenie, że spotkasz się z odmową, jeśli cokolwiek zaproponujesz? Wielu mężczyzn boryka się z podobnymi problemami, jednak istnieje szereg rozwiązań, by zdobyć miłość, na którą zasługujesz.

W jaki sposób poderwać niedostępną dziewczynę? 

Po pierwsze nie wysyłaj dziewczynie ponagleń, jeśli będziesz się zbytnio starał, czekaj. Nie możesz być uznany za natrętnego faceta, który goni za kobietą. Wyjdź na mężczyznę, który jest przekonany o własnej wartości. Po drugie, naucz się generować emocje w kobiecie, musisz zaskakiwać dziewczynę, na której Ci zależy. Powinieneś cały czas zachowywać urok nieprzewidywalnego nieznajomego. Po trzecie, pamiętaj, że kobiety również działają nielogicznie, dlatego też nie trzymaj się utartych schematów. Po czwarte, wiele możesz zyskać cierpliwością, pozwól, aż kobieta będzie responsywna. Czasami musisz nastawić się na to, że trochę poczekasz. Nigdy nie powinieneś reagować w sposób agresywny, gdyż wtedy będziesz na przegranej pozycji, zamiast zbudować, zniszczysz, to co może między Wami się rozwinąć.

Gdzie poderwać dziewczynę oraz w jaki sposób? 

Wielu mężczyzn zastanawia się gdzie spotkać partnerki do związku bądź też do przeżycia wspólnej przygody. Ogłoszenia towarzyskie, które ukazują się na portalach randkowych, pozwalają spotkać idealną dla siebie kobietę. Znajdziesz kobiety, które sprostają stawianych przez Ciebie wymaganiom, Przy wyborze właściwego dla siebie portalu należy zwracać uwagę na następujące czynniki: 

  • liczbę zarejestrowanych użytkowników, ważne jest również by kobiety mające konto były aktywne, odpisywały na zapytania;
  • spektrum oczekiwań osób znajdujących się na portalach, żebyś mógł poznać zarówno potencjalne partnerki ONS jak również do stałego związku:
  • wiek kobiet mających konto na portalach, zwróć uwagę na liczbę zarejestrowanych pań w przedziale wiekowym 21-47;
  • czy ubywa czy też przybywa kobiet na portalu z którego masz zamiar skorzystać, w ten sposób uzyskasz najpełniejszą odpowiedź, czy warto skorzystać z usług danego operatora;
  • czy interfejs strony jest czytelny, czy potrafisz się w pełni odnaleźć;
  • jaka jest cena wykupienia pakietu premium oraz jak długo działa dany portal, długoletnia działalność świadczy często o jakości danej witryny;

Pierwsza wiadomość, którą wyślesz kobiecie nie powinna być nazbyt długa. Chodzi o to, żebyś wzbudził zainteresowanie swoją osobą. Kobiety z reguły nie czytają długich elaboratów, zwłaszcza kiedy te są pisane przez nieznanych im facetów. Zwróć uwagę również na fakt, że najbardziej atrakcyjne kobiety otrzymują każdego dnia dziesiątki wiadomości.Twoim zadaniem jest wyróżnienie się, dlatego postaw na ciekawe zdjęcie oraz interesujący opis. Pisząc pierwszą wiadomość do interesującej Cię kobiety, musisz zbudować ciekawe pierwsze zdanie, które przyciągnie jej uwagę, oczywiście musi być pozbawione błędów ortograficznych. Ty musisz być w epicentrum, dlatego pokaż siebie w jak najlepszym świetle, jako ciekawego człowieka, jednak nie rozpisuj się zbyt bardzo na swój temat. Trzymaj ją w niepewności, nie nalegaj na spotkanie zbytnio, w ten sposób zdobędziesz interesującą Cię kobietę.