Victoria Secret – kto stoi za tym sukcesem?

Victoria Secret to przede wszystkim piękne modelki, spektakularne pokazy oraz seksowna bielizna. Skąd się wziął sukces tej marki? Mało kto wie, że za tym sukcesem stoi bardzo zakłopotany Roy Raymond, który po prostu dla swojej żony nie mógł znaleźć odpowiedniej bielizny. Poznajmy nieco historię tej nieprawdopodobnej marki.

Prawdziwa legenda

Marka Victoria Secret jest legendarnym brandem damskiej bielizny. Możemy śmiało o marce tej powiedzieć jako o synonimie luksusu, glamour oraz także pięknego ciała kobiecego. Marka ta od długich lat organizuje wiele spektakularnych pokazów damskiej bielizny. Na pokazach tych możemy podziała najładniejsze, jak i także najseksowniejsze modelki światowe. Kto by w ogóle pomyślał, że za sukcesem tejże marki stoi po prostu Roy Raymond. Wszystko przez to, że był zakłopotany przy poszukiwaniach dla swojej żony odpowiedniej bielizny.

Sama historia tej marki sięga już siedemdziesiątych lat. Wówczas Roy Raymond absolwent prestiżowego  Stanford zauważył pierwszy raz, że nie umie kompletnie wybrać prezentu urodzinowego dla swojej żony. Dokładnie poszukiwał seksownego biustonosza. Kroje, wymiary oraz styl były nie takie jakie być powinny. Raymond po prostu czuł się nieco zakłopotany. Nie mógł na półkach z bielizną znaleźć niczego ciekawe dla swojej ukochanej żony. Po konsultacji dokładnej z kolegami okazało się, że nie tylko Roy miał problem z tym. Amerykanin postanowił, że założy butik z bielizną damską, gdzie panowała niezmiernie przyjazna atmosfera dla mężczyzny, a obsługa pod postacią przepięknych ekspedientek doskonale umiała wytłumaczyć wszelkie tajniki ubioru kobiecego. Tak właśnie powstałą jedna z najpopularniejszych marek modowych w Polsce – Victoria Secret. O Victoria Secret zrobiło się już głośno w latach dziewięćdziesiątych. Wówczas wprowadzono nową formułę pokazów, które promowały kolejne kolekcje tejże marki. Te prezentacje stały się bardzo istnym show telewizyjnym, z udziałem hollywoodzkich top modelek, gwiazd oraz także z koncertami popularnych piosenkarzy i piosenkarek.

Niesamowite grono Aniołków Victoria Secret

Każdy fan przygląda się nie tylko kolekcjom, ale także (a może nawet przede wszystkim) Aniołkom Victoria Secret. Są to największe piękności ze świata mody. Możemy tutaj wymienić Alekssandrę Ambrosio, Magdę Frąckowiak (naszą polską piękność i top modelkę) oraz Karlie Kloss.

Show jest transmitowane przez wiele stacji telewizyjnych. Co ciekawe nie są to tylko amerykańskie stacje telewizyjne, ale również telewizje z całego świata.