Tinder – znajdź swoją druga połówkę. Jak kształtują się Tinder opinie?

Pretty smiling cute girl lying on the floor and using laptop

Tinder jest aplikacją, która to umożliwia od kilku lat singlom zawieranie nowych, bardzo ciekawych znajomości. Bowiem Tinder nie tylko może nam służyć do poznawanie swojej ukochanej czy też ukochanego, ale także ciekawych ludzi, którzy mieszkają w naszym pobliżu. Pewna część użytkowników przyznaje się także do zawierania przez Tindera znajomości na jedną noc. Dowiedzmy się czym dokładnie jest Tinder oraz jak kształtuję się Tinder opinie.

Co to właściwie jest?

Tinder jest aplikacją, która powstała w roku 2012. Powstałą z inicjatywy grupy przyjaciół. Mowa tutaj o Seanie Rada, Chrisie Gulczynskim, Joe Munoza, Jonathanie Badeenie oraz Whitney Wolfie. Tinder z angielskiego oznacza „punkt zapalny” czy też „podpałkę”. Zatem można łatwo wywnioskować, że Tinder ma rozpalać nasze znajomości.

Tinder opinie kształtują się naprawdę świetnie. Tinder jest aplikacją randkową, która jest dostępna dla operacyjnych systemów IOS oraz Android. Chociażby mogłoby się wydawać, że na ranki umawiać się chcą nie tylko single, ale także osoby zajęte. Jak wynika z badań, które były przeprowadzone w roku 2017 przez badawcze agencje, jedynie pięćdziesiąt osiem procent użytkowników Tindera jest wolnego stanu, kolejne cztery procent to rozwodnicy. A co z resztą? Aż dwadzieścia dwa procent wszystkim osób jest w związku małżeńskim, a dziewiętnaście procent w partnerskim związku. Na sam koniec dodajmy, że trzydzieści procent wszystkim użytkowników Tindera jest ojcem bądź matką.

Kto korzysta z Tindera?

Aplikację Tinder na swoją komórkę ściągają osoby, które mieszkają w dużych oraz średnich miastach. Największą grupą są osoby najmłodsze – jest to czterdzieści osiem procent wszystkich osób korzystających z Tindera (są to osoby w wieku między 18 a 24 lata).

Mieszkańcy wsi to jedynie trzynaście procent użytkowników tej aplikacji. Z badania, które przeprowadzone zostało jednie wśród Polek oraz Polaków wynikło także, że z Tindera korzystają ludzie nowocześni oraz ambitni. Ci, którzy się nie boją zmian w swoim życiu i lubią podejmować nowe wyzwania.

Wśród użytkowników Tindera na pewno przeważają mężczyźni. Stanowią oni 55 procent spośród wszystkich osób, które korzystają z aplikacji.

Tinder w podstawowej wersji jest całkowicie bezpłatne. Na pewno mu to pomogło zdobyć ogromną ilość użytkowników. Ludzie sobie cenią tę aplikację. Jak najbardziej. Pozytywne opinie stanowią znaczną większość wszystkich opinii zamieszczanych w sieci. Jeśli nie wierzysz, to spróbuj samodzielnie, a staniesz się uzależniony od tego portalu.