Te polskie firmy kosmetyczne koniecznie musisz poznać

Obecnie większość z nas oraz większość firm przeżywa bardzo ciężki okres. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa. Wsparcie jest potrzebne jak nigdy wcześnie. Także polskie firmy kosmetyczne potrzebują naszego wsparcia. Wspierać firmy można na przeróżne osoby. Może to być udostępnienie w mediach społecznościowych czy też zakup produktów.

Poznajmy polskie marki kosmetyczne

Każdy z nas ma swoje ulubione marki kosmetyczne. Najczęściej nie sprawdzamy kraju, z którego się wywodzą. Mamy z tym spory problem. Najczęściej jednak nie robimy tego po prostu z lenistwa. Zapoznajmy się zatem koniecznie z firmami kosmetycznymi z Polski. Będziemy w szoku, ale firm tych jest naprawdę sporo. Przedstawmy co po niektóre polskie firmy kosmetyczne, aby będąc w drogerii nie mieć żadnych wątpliwości.

Zacznijmy sobie od firmy 4 szpaki. Jest to mydlarnia rodzinna, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych. W asortymencie tej firmy znajdziemy szampon w kostce, mydła, dezodoranty, serum do włosów czy też naturalne olejki do ciała. Bardzo ciekawą ofertę ma także firma Affect. Jest to producent kosmetyków profesjonalnych do makijażu. Firma ta współpracuje ze świetną wizażystką Karoliną Matraszek.

Kolejna ciekawa propozycja to firma Alene. Marka na razie ma co prawda w swojej ofercie jedynie jeden produkt. Są to wspaniałe gąbki do demakijażu. Gąbki tej używa się jedynie z wodą. Apis to z kolei następna firma rodzinna, która produkuje kosmetyki pielęgnacyjne do ciała i twarzy niezmiernie wielofunkcyjnych.

Kolejne propozycje

Kolejna firma z naszego kraju to Clochee. Jest to oczywiście polska marka naturalnych kosmetyków, które są organiczne oraz ekologiczne. Kosmetyki te służą do pielęgnacji naszego ciała oraz twarzy. Dużą popularnością cieszy się także krem pod oczy.

Zwróćmy także uwagę na markę Creamy. Są to kosmetyki naturalne z olejami, które są wyjątkowe. Najważniejsze jest to, że są one ręcznie robione.

Gdy cenimy sobie naturalne i co najważniejsze skuteczne kosmetyki to nie można przejść obojętnie obok firmy Ecocera. Kosmetyki te w sposób bezpieczny wspierają wygląd skóry oraz także kondycję. Największą popularnością cieszy się rozświetlacz Capri.

Do ostatnich dwóch firm należy Fridge by uDe oraz także Hakuro. Pierwsza z nich przeprowadziła prawdziwą rewolucję w świecie kosmetycznym. Wszystko za sprawy nowej kategorii kosmetyków. Są to kosmetyki świeże oraz naturalne prosto z lodówki w bezpiecznych oraz wygodnych opakowaniach. Firma Hakuro to zaś pędzle do makijażu. W przypadku tej firmy mamy zarówno wybór modeli syntetycznych, jak i także naturalnych. Świetną serią jest seria J. Jest wprost genialna.

Jak widać na załączonym obrazku możliwości jest naprawdę sporo. Wybór jest ogromny. Pamiętajmy, aby wspierać polskie firmy.