Stało się – Olga Kaczyńska zaręczyła się

Nie da się ukryć, że program „Top Model” wyłonił ze społeczeństwa polskiego bardzo dużo pięknych oraz utalentowanych modelek, które zarówno z większym, jak i także mniejszym powodzeniem sobie poradziły na wybiegach światowych. Jedną ze zwyciężczyni jest Olga Kaczyńska, której udało się wygrać drugą edycją. Obecnie znowu jest o niej głośno z uwagi zaręczyn.

Wygrała w roku 2011

Program „Top Model” doczekał się już ośmiu edycji. Widzowie od wielu lat uwielbiają oglądać wszelkie zmagania marzących o karierze oraz sławie w modelingu dziewcząt oraz chłopców, którzy, aby osiągnąć to, wykonują różne zadania pod czujnym okiem kamer.

Jedną z uczestniczek programu „Top Model” była Olga Kaczyńska. Wygrała ona w roku 2011 finał drugiej edycji tego programu. Wróżono naprawdę wielką karierę. Ona jednak wybrała całkiem inną drogę. Jednak teraz chcąc nie chcąc dalej w centrum zainteresowania wszystkich mediów. Jednak nie chodzi wcale o osiągnięcia na wybiegu.

Olga się zaręczyła

Zwyciężczyni jednej z edycji programu „Top Model” pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie zaręczynowym pierścionkiem. Okazuje się, że gwiazda przyjęła oświadczyły Łukasza Samolińskiego. „Tak” powiedziała na Kubie w miejscowości Cienfuegos.

Pomimo tego, że Olga Kaczyńska nie związała kariery swojej z modelingiem, jest jednak bardzo aktywna w społecznościowych mediach. Wiemy dzięki temu, co nowego u niej słychać. Otóż zmieniło się bardzo dużo. W końcu od tego finału pamiętnego programu „Top Model” już minęło osiem lat.

Obecnie dwudziesto-siedmioletnia zwyciężczyni bardzo rzadko pojawia się na przysłowiowych „ściankach”. Zajmuje się całkiem inną dziedziną. W roku 2015 rozpoczęła medyczne studia na jednym z uniwersytetów warszawskich.

Zakochana oraz szczęśliwa Olga Kaczyńska co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami bardzo radosnymi chwilami ze swojego prywatnego życia. Może zatem zobaczymy naszą ulubienicę w zjawiskowej ślubnej sukni? Czas pokaże, ale jednak wszystko na to wskazuje.

Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować zakochanej parze. Liczymy na to, że już wkrótce będziemy mogli podziwiać przepiękne stylizacje ślubne. Możemy się tylko domyślać czym zaskoczy nas modelka. Wiemy doskonale, że w obecnych czasach trudno jest cokolwiek planować, a już na pewno duże uroczystości, ale na pewno z czasem wszystko wróci do normy i zakochani będą mogli zacząć organizować swój najważniejszy dzień w życiu. Są to niebywałe chwile dla pary młodej, której przecież zależy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.