Stało się – Anna Mierzejewska dołączyła do programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN

Anna Mierzejewska jest bardzo znaną osobą. Na pewno zasłynęła z tego, że była redaktorem naczelnym Playboya. Jednak teraz dołączyła do zespołu śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN”. W programie tym pracuje jako wydawca.

Praca w dziale internetowym

Anna Mierzejewska jest w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN” pracować w internetowym dziale. Pracuje także nad wszelkimi problemami, które będą się pojawiały w programie codziennym.

Szerszej publiczności Anna Mierzejewska była znana jako redaktor naczelna magazynu „Playboya”. Pracowała na tym stanowisku od czerwca do grudnia ubiegłego roku. Niestety została zwolniona, gdy magazyn został zamknięty. Nie tak miało być, ponieważ na samym początku obiecywano jej, że otrzyma nowy projekt, którym będzie się zajmowała, ale niestety tak się nie stało. Ubolewamy nad tym bardzo. Ze strony szefa Marquard Media Polska, którym jest Bijan Khzeri nie padła niestety żadna propozycja. Wielka szkoda. Anna Mierzejewska jest naprawdę profesjonalistką.

Pierwsza kobieta na tym stanowisku

27-letnia Anna Mierzejewska była w zasadzie pierwszą kobietą na stanowisku wydawcy jeśli chodzi o redaktora naczelnego w polskim czasopiśmie „Playboy”. Od razu zaznaczmy, że magazyn „Playboy” był wydawany przed dwadzieścia siedem lat . Na tym stanowiska zastąpiła oczywiście mężczyznę Roberta Ziębińskiego. Co ciekawe to z Marquard Media Polska związana była od samego początku swojej dziennikarskiej kariery. Tytuły, w którym pracowała to między innymi „Joy” oraz „Cosmopolitan”. Są to magazyny z wyższej półki.

A co wiemy o edukacji Anny Mierzejewskiej? Urodziła się w Olsztynie. Z kolei studia na kierunku dziennikarstwo ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Pracę cały czas łączyła z nauką w Polskiej Szkole Reportażu. Jest to szkoła założona przez samego Mariusza Szczygła.

Pewnie chcielibyśmy poznać kilka informacji z jej życia prywatnego. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Wynika to z tego, że Anna Mierzejewska mówi bardzo mało o swoim życiu prywatnym. W zasadzie to poza ukończonymi studiami oraz doświadczeniem zawodowym nie wiemy niczego z jej prywatnej strefy. Szanujemy to i pozostaje nam nic innego jak obserwować jej kolejne dokonania finansowe. Musimy przyznać, że wszystkie swoje obowiązki wykonuje z najwyższą jakością. Co więcej musimy zaznaczyć, że czego się nie dotknie przeobraża w sukces. Na pewno karierę tę będziemy obserwować. Nie ukrywamy, że program śniadaniowy „Dzień dobry TVN” jest niezmiernie popularny i jest się w czym wykazać.