Sklep plastyczny Slimebox – najlepsza marka slime w Polsce

Slimebox to sklep plastyczny, który oferuje zabawki kreatywne i akcesoria urodzinowe dla dzieci. Wyróżnia się na tle innych firm szeroką ofertą dostosowaną do każdej kategorii wiekowej, w tym masą produktów slime dla dzieci. Ponad 85 000 zrealizowanych zamówień sprawiło, że to najlepsza marka produktów slime w Polsce. Dlaczego warto poznać ich produkty? Co jest w nich tak niezwykłego? Co łączy produkty Slime Box i świeczki sojowe Yeas Candle? Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Slimebox – sklep z produktami slime dla dzieci

Sztuka slime jest materią, która istnieje od dawna. Nie jest to tylko coś, co można zobaczyć w Internecie. W sieci znajduje się wiele sklepów, które oferują tę usługę i dostosują się do każdego tematu lub święta, jakie tylko przyjdzie Ci do głowy. Slime jest świetny na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, ponieważ jest zabawny i łatwy do zrobienia nawet z najmłodszymi uczestnikami. Szlamy mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, więc naprawdę istnieje idealny przepis na szlam dla każdego w Twojej rodzinie! Slimebox to nie jest twój typowy sklep z artykułami artystycznymi i rzemieślniczymi, te slime’y są wykonane z miłością i troską przez utalentowanych artystów, którzy są w branży od lat. Jeśli szukasz czegoś do zrobienia w ten weekend, sprawdź oferowane przez markę rodzaje slime’ów. Nie będziesz zawiedziony!

Slime art na prezent urodzinowy

Szukasz świetnego pomysłu na prezent? Planujesz zorganizować imprezę i musisz kupić do niej materiały? Jeśli tak, to mamy idealne rozwiązanie – slime art. Oferujemy wszystkie rodzaje różnych kolorów i stylów, które będą pasować do każdej okazji. To mało kłopotliwe, niedrogie, a przede wszystkim: zabawne. Sklep plastyczny Slimebox prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną w Warszawie, gdzie wykwalifikowani pracownicy doradzą odpowiedni wybór slime dla Twojego dziecka.

Świeczki sojowe Yeas Candle – zapach i aromaterapia

Każdy chce być otoczony pięknymi zapachami i aromatami. Zapachy te mogą przywoływać wspomnienia, tworzyć nastroje i sprawiać, że ludzie czują się zrelaksowani lub pełni energii. Istnieje wiele sposobów, aby włączyć zapach do swojego życia: świece, perfumy, woski, mieszanki. Ale jaki jest najlepszy rodzaj świecy? Świeca sojowa! Świeczki te mają wiele korzyści nad innymi typami świec, ponieważ palą się czysto bez uwalniania toksyn do środowiska, jak również nie produkują sadzy lub dymu, który może powodować problemy z oddychaniem, takie jak astma. Świeczki sojowe są także bezpieczne dla całej rodziny z małym ryzykiem ognia lub oparzenia od gorącego wosku. Produkty Yeas Candle podobnie jak SlimeBox to polski produkt, własnoręcznie robiony zgodnie z zasadą DYI. Filozofie obu marek pokrywają się, każda z nich chcę obdarować szczęściem każdą rodzinę oddając do użytku rzemieślniczy produkt stworzony przez artystów!