Skandica – poznaj meble, które wyróżniają się zaskakującym designem

Chcesz zmienić aranżację swojego salonu, sypialni lub jadalni? A może jesteś właśnie na etapie urządzania wymarzonego domu lub mieszkania? W każdym wnętrzu doskonale sprawdzą się wysokiej jakości meble drewniane i ciekawe dodatki. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na klasyczne rozwiązania, czy może postawisz na niebanalny design. Koniecznie poznaj meble Skandica, a z pewnością znajdziesz wiele wyjątkowych inspiracji, dzięki którym stworzysz wyjątkowe wnętrza!

Styl skandynawski w zupełnie nowej odsłonie 

Styl skandynawski już od wielu lat bije rekordy popularności w aranżacji wnętrz, a projektanci chętnie tworzą różne wariacje na jego temat. Wystarczy przejrzeć kilka katalogów wnętrzarskich, aby zauważyć, że pochodzący z krajów skandynawskich styl cieszy się ogromnym uznaniem, a przy tym pozwala na tworzenie intrygujących aranżacji. Tym, co charakteryzuje styl skandynawski, jest przede wszystkim funkcjonalność, wygoda i dbałość o to, aby wnętrza były jasne i pełne pozytywnej energii. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na urządzenie wnętrz w swoim domu właśnie w tym stylu. 

Można jednak pójść o krok dalej i urządzić wnętrze, które co prawda będzie wiele czerpało ze stylu skandynawskiego, ale też odznaczać się będzie świeżością i elementami zaskoczenia. Jeśli czujesz, że takie rozwiązanie może być odpowiednie dla Ciebie, zapoznaj się z ofertą mebli Skandica. Jest to producent mebli z litego drewna, których design inspirowany jest stylem skandynawskim. Okazuje się jednak, że inspiracji szukano o wiele dalej, niż w Skandynawii…

Meble inspirowane designem z najdalszych zakątków świata

Bez wątpienia to styl skandynawski stanowi podstawę dla projektantów mebli w firmie Skandica, chociaż zdecydowanie nie ograniczają się do tego, co mają do zaoferowania Skandynawowie. Osoby odpowiedzialne za design mebli nieustannie poszukują nowych inspiracji, chętnie poznając różne style w aranżacji wnętrz – nawet takie, które pochodzą z najbardziej odległych zakątków świata. 

W efekcie meble firmy Skandica kryją w sobie wiele intrygujących elementów, a dla części z nich inspiracją była kultura, obyczaje i style aranżacji, które – jak mogłoby się wydawać – nigdy nie sprawdziłyby się u europejskich fanów stylu skandynawskiego. A jednak – w wielu przypadkach odległe inspiracje okazały się strzałem w dziesiątkę, co potwierdzają entuzjastyczne opinie klientów firmy Skandica. 

Meble drewniane – nie tylko trwałość i funkcjonalność!

Podczas poszukiwania mebli do swojego domu starasz się zwracać uwagę przede wszystkim na to, czy zagwarantują one domownikom komfort oraz czy będą funkcjonalne? Bardzo słusznie – w końcu w aranżacji wnętrz chodzi przede wszystkim o to, aby każdy czuł się komfortowo! Właśnie dlatego prawdziwe, lite drewno cieszy się tak dużym uznaniem, szczególnie wśród najbardziej wymagających klientów. 

Lite drewno jest materiałem niezwykle trwałym i odpornym na uszkodzenia, dzięki czemu może przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat. To dobra propozycja dla osób, które są gotowe zainwestować w trwałe meble, którymi będzie można cieszyć się przez długi czas. A jak wiadomo, lite drewno z czasem nabiera jeszcze większego uroku!

Powodów, dla których warto zdecydować się na meble drewniane, jest jednak więcej. Dobrym przykładem może być drewno sosnowe, które zapobiega unoszeniu się kurzu w pomieszczeniu – dlatego też świetnie nadaje się dla alergików. 

Drewno jest materiałem, który sam w sobie stanowi ciekawą ozdobę. Wystarczy zobaczyć, jak zjawiskowo prezentują się stoliki firmy Skandica, regały czy ławki drewniane. Meble te, przyozdobione przez samą naturę, pokryte są licznymi słojami, a ich unikalna  struktura powoduje, że wnętrze jest bardziej naturalne i przyjemne. 

Skandica – meble drewniane, które pozwolą Ci na stworzenie wyjątkowej aranżacji

Skandica to producent mebli drewnianych, które wiele czerpią ze stylu skandynawskiego, jednak inspirowane są też designem z najodleglejszych zakątków świata – często takich, gdzie nie sięga dobrze znana nam cywilizacja. Właśnie dlatego projektanci wnętrz i wielbiciele dobrego designu zachwycają się meblami firmy Skandica – to coś zupełnie nowego, świeżego i zaskakującego. Meble te z pewnością pozwolą Ci na stworzenie intrygującego, a zarazem niezwykle wygodnego i funkcjonalnego wnętrza.