Rolety rzymskie – nowa forma dekoracji pomieszczeń

Rolety rzymskie już od lat zachwycają kolejne pokolenia użytkowników. Prosty krój, charakterystyczne falbany i przede wszystkim estetyka, to najważniejsze cechy tych dekoracyjnych rozwiązań. Nasza firma zajmuje się szyciem i montażem rolet rzymskich, a także dostosowaniem ich do wymogów stawianych przez klienta.

Rolety rzymskie – co to jest?

Dostępne w naszej ofercie rolety rzymskie w Warszawie to unikatowe rozwiązanie dekoracyjne. Charakteryzują się prostym krojem, bogatą kolorystyką i ciekawym sposobem składania. Dzięki temu – w przeciwieństwie do klasycznych rolet – nie zwijają się, lecz składają w falbany. W ten sposób tworzą ciekawy wzór, który z pewnością przyciągnie wzrok każdego obserwatora. Co jeszcze warto o roletach rzymskich – więcej tutaj.

Dlaczego warto wybrać nasze rolety rzymskie?

Już od wielu lat zajmujemy się szyciem rolet rzymskich i ich późniejszym montażem. Nasza firma posiada olbrzymie doświadczenie w zakresie produkcji konkretnych modeli rolet. Możemy stworzyć Państwa wymarzony model, dobierając odpowiedni materiał wykonania, a także jego kolor. W naszej ofercie znajdują się też różne rodzaje napędów. Standardowy – czyli ręczny – składa się z dobrze znanego użytkownikom łańcuszka. Możemy też doposażyć rolety w specjalny mechanizm elektryczny. Gwarantujemy, że jest on prosty, ekonomiczny i przede wszystkim bezpieczny w obsłudze.

Jak realizujemy Państwa zamówienia na rolety?

Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy, dostosowując je do oczekiwań każdego klienta. Do zamówień podchodzimy w sposób indywidualny, dbając jednocześnie o:

  • właściwy krój rolet,
  • dobór odpowiedniego rozmiaru,
  • idealnie komponującą się z wnętrzem kolorystykę,
  • właściwą jakość wykonania.

Co więcej, doradzamy naszym klientom w zakresie doboru właściwych rolet. Dbamy również o to, aby szerokość zamówionych produktów była nieco większa niż rozmiar wnęki okiennej. Jest to szczególnie ważne w kontekście zachowania odpowiedniego aranżacyjnego ładu.

Co możemy zaproponować?

Choć naszą specjalnością są rolety rzymskie w Warszawie, to naszym klientom możemy zaproponować również:

  • wysoki poziom jakości wykonanych rolet,
  • terminowe dostarczenie wyrobu,
  • montaż przez doświadczony zespół instalatorów,
  • wieloletnią niezawodność naszych rolet.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą na rolety (https://dekoratorniaokien.pl/rolety), serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nie tylko zrealizujemy zamówienie, ale też doradzimy w kwestii doboru optymalnego modelu. Co więcej, zapewnimy też kompleksową opiekę okołosprzedażową, dbając w ten sposób o Państwa komfort i interesy.