Podsłuch na smartfon z systemem Android

Chciałbyś założyć podsłuch na smartfon z systemem Android? Dziś podsłuchiwanie telefonu jest bardzo proste i stosunkowo trudne do wykrycia! Jak założyć podsłuch? Odpowiadamy w niniejszym tekście! 

  1. Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym?
  2. Podsłuch telefonu – inne możliwości rozbudowanych aplikacji

Podsłuch na telefonie komórkowym to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy przyłapać męża lub żonę na zdradzie czy kontrolować  nasze dziecko. Nierzadko podsłuch telefonu wykorzystują pracodawcy, aby potwierdzić lojalność pracowników, jeśli tylko mają podejrzenie, że działają na niekorzyść firmy. Jeśli jesteś zainteresowany założeniem podsłuchu na telefon komórkowy i zastanawiasz się, jak to zrobić, sprawdź polecane przez nas rozwiązanie już teraz!

Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym?

Jak można założyć podsłuch w telefonie komórkowym? Dziś sprawa wygląda dużo łatwiej niż kiedyś! Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację na smartfonie, który chcesz podsłuchiwać. Jeśli szukasz takiego programu, znajdziesz je na stronie https://podsluchy24.pl/, gdzie dostępnych jest kilka wariantów podsłuchów. Między sobą różnią się głównie możliwościami i funkcjami. Ale już podstawowa wersja aplikacji oferuje podsłuch SMS, lokalizację GPS oraz BTS, wgląd do książki telefonicznej i do przeglądanych stron internetowych, a także kopię zdjęć z telefonu. Ten podstawowy wariant poleca się szczególnie do kontroli dzieci.

Zastanawiasz się, czy podsłuch telefonu jest bezpieczną opcją? Tak! Aplikację trudno wykryć, ponieważ jej ikona jest niewidoczna i podsłuchiwanej osobie trudno będzie ją znaleźć. Wszystkie dane natomiast, kopie zdjęć, SMS czy wiadomości z komunikatora WhatsApp otrzymasz na podany adres e-mail. Nie zwlekaj i wykup już teraz aplikację szpiegującą!

Podsłuch telefonu – inne możliwości rozbudowanych aplikacji

Na podanej stronie znajdziesz kilka wariantów aplikacji. Jak już wspominaliśmy, różnią się funkcjonalnością. Do najpopularniejszych funkcji zalicza się podsłuch wiadomości SMS i MMS, podsłuchiwanie rozmów telefonicznych, podgląd kontaktów komórkowych czy nawet podsłuch otoczenia na żywo. Oprócz tego otrzymujesz także wgląd do historii przeglądanych stron internetowych, lokalizację w czasie rzeczywistym i możliwość nagrywania otoczenia za pomocą dyktafonu. Aplikacja pozwala także robić zdjęcia za pośrednictwem przedniej lub tylnej kamery. Możesz także podglądać ekran telefonu na żywo, jeśli oczywiście zdecydujesz się na pakiet, który oferuje tę funkcję.

Zanim zdecydujesz się na założenie podsłuchu, dokładnie zapoznaj się z funkcjonalnością poszczególnych pakietów i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że proponowana przez nas aplikacja to rozwiązanie praktycznie niewykrywalne i niewidoczne dla podsłuchiwanego użytkownika. Oprogramowanie ani nie wysyła żadnych wiadomości czy powiadomień, ani nie ingeruje w działanie telefonu komórkowego. Program umożliwiający podsłuchiwanie rozmów to najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się do dyskretnego monitorowania smartfonów.