Oryginalne zawieszki na wódkę weselną

Jak wybrać modne zawieszki na wódkę weselną, które będą współgrać z dekoracją stołu i sali?

Popularne zawieszki ślubne na alkohol

Obok zaproszeń ślubnych i winietek na stół, karteczki na wódkę weselną należą do jednych z najczęściej wybieranych elementów papeterii ślubnej. Pełnią funkcję dekoracyjną, pozwalają urozmaicić wygląd prostej butelki, nadać jej odświętnego charakteru i sprawić, że będzie się wpisywać w elegancko przystrojoną salę. Co ważne, jeśli zawieszki wybrane są z tym samym motywem, co zaproszenia i kartoniki z nazwiskami gości na stole, dają gościom poczucie spójności, wzmacniają efekt, pozwalają dostrzec, że państwo młodzi przyłożyli się do organizacji, zadbali o każdy szczegół.

Oryginalne zawieszki na butelki weselne

Jeśli bardzo zależy Wam na tym, by się wyróżnić, by Wasze przyjęcie było zupełnie inne niż wszystkie, by goście szczególnie dobrze je zapamiętali, z pewnością troszczycie się o wyjątkowe detale, planujecie nietypowe atrakcje, niespodzianki. Możecie wykreować nietypowy charakter tego dnia nawet takimi detalami, jakimi są oryginalne zawieszki na alkohol (https://fabrykamalegodizajnu.pl/zawieszki-na-alkohol/). W Fabryce Małego Dizajnu znajdziecie wyjątkowe projekty, które powstają z myślą o miłośnikach prostych, minimalistycznych, lecz przy tym bardzo estetycznych rozwiązań. Najlepiej skompletujcie całą papeterię ślubną w jednej stylistyce. Zamówcie zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na butelki, księgę gości, menu weselne, podziękowania dla gości, karteczki z numerami stołów z jedną grafiką i cieszcie się harmonią dekoracji.

Personalizowane zawieszki na butelki weselne

Aby mieć pewność, że Wasza papeteria będzie jedyna w swoim rodzaju, wybierzcie ją w spersonalizowanej odsłonie. Niech zostanie opatrzona Waszymi imionami i datą ślubu. Dobrym pomysłem są również winietki na alkohol z hasłem. Może to być jedno hasło na wszystkich butelkach lub dla urozmaicenia na każdej inne. Na zdrowie! Niech żyje Młoda Para! Sto lat! A może macie pomysł na coś bardziej nietypowego, teksty na wódkę weselną z humorem, takie, które zapadną gościom w pamięć i wywołają na ich twarzach uśmiech jeszcze przed otwarciem pierwszej butelki?

Ręcznie robiona papeteria ślubna

Zamawiając ozdoby na butelki weselne, pamiętajcie, że powinny one uzupełniać dekoracje stołu weselnego (https://fabrykamalegodizajnu.pl/dekoracje-stolu-weselnego/). Bardzo modne jest obecnie urządzanie ślubów i przyjęć w wybranym stylu. Papeteria handmade to idealna propozycja w przypadku wesel boho, vintage rustykalnych, prowansalskich, wiejskich oraz w klimacie slow wedding. W Fabryce Małego Dizajnu znajdziecie jednak również takie projekty, które z powodzeniem ozdobią stół na weselu nowoczesnym lub pełnym przepychu glamour. Tekst złocony folią urozmaici każdą, nawet najprostszą zawieszkę na butelkę.

W Fabryce Małego Dizajnu zamówicie komplet papeterii ślubnej z duszą, która będzie stworzona z myślą o Was. Będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Po złożeniu zamówienia otrzymacie indywidualny projekt i jeśli spełni on Wasze oczekiwania, po akceptacji rozpocznie się jego realizacja. W ciągu 7-14 dni gotowa papeteria wyruszy w drogę na wskazany adres, by czekać z niecierpliwością na wielki dzień.