Ombre włosy do ramion – komu pasują?

Bez dwóch zdań ombre włosy do ramion to trend gorący w tym, jak i także w ubiegłym sezonie. Musimy przyznać, że zachwyciła nas ta fryzurka. Jest w niej szyk minimalistyczny, kobiecość czy też sporo nonszalancji. Podkreśla przepięknie kości policzkowe, a nawet dekolt czy też oczy.

Modna długość

Ombre włosy do ramion to bardzo modna długość. Long bob, a więc sięgająca do ramion wersja cięcia klasycznego, które w dwudziestych latach, pojawiło się na głowach za sprawą fryzjera polskiego Antoine’a, stało się fryzurą gwiazd. Fryzurki do ramion to łatwe wyjątkowo do ułożenia oraz dają nam spore pole do popisy eksperymentalnych stylizacji. Między innymi taką fryzurkę nosi Margot Robbie.

Fryzura taka się sprawdzi u kobiet wysokich, które optycznie chciałyby skrócić za długą szybę, ale nie tylko. Na pewno fryzurę tą dotyczą posiadaczki twarzy kwadratowej oraz okrągłej. Śmiało możemy w takim wypadku na tę długość włosów postawić. Dzięki temu wysmuklimy delikatnie twarz, jak i także złagodzimy ryzy mocniejsze twarzy. Jednak pamiętajmy o tym, aby cięcie było odpowiednio dobrane. Klasyczną najbardziej wersją tak zwanego long bob’a jest fryzura z przedziałkiem na środku głowy czy też asymetrycznie. Możemy się także zdecydować na modną w sezonie tym grzywkę lekko wycieniowaną, dzięki której uzyskamy niezwykle dziewczęcy look w stylu paryskim.

Ombre a może sombre?

Modne fryzury bez wątpienia cały czas nas zaskakują. W obecnym sezonie szczytem popularności cieszy się nie tylko ombre, ale także sombre. Sombre jest przejściem o wiele łagodniejszym od pasm ciemnych do jaśniejszych. Tenże rodzaj koloryzacji jest bardzo delikatny. Możemy nawet powiedzieć, że imituje rozjaśnienie naturalne włosów od słońca, które pasuje do każdego w zasadzie typu kobiecej urody, jak i także do każdych włosów. Koloryzacja profesjonalnie wykonana sprawdzi się u każdej kobiety. Sombre ponad to dodaje naszym włosom objętości. Pojaśnienia wokół naszej twarzy ją rozświetlają oraz odmłodzą. Takowa koloryzacja wyglądać będzie latem naprawdę spektakularnie w promieniach słonecznych i nie potrzebuje w żadnym wypadku wizyty częstej u fryzjera. Dla podkreślenia samego efektu włosy podkręcić warto lekko, na przykład lokówką. Będziemy wyglądały świeżo, naturalnie oraz także bardzo kobieto. Czy się zdecydujesz na ombre włosy do ramion? My jak najbardziej polecamy to uczesanie oraz tę koloryzację. Pod uwagę także warto wziąć wspomnianą już koloryzację sombre. Na sam początek warto się poradzić fryzjera i posłuchać go.