Okrzyknięto ją następczynią Natalii Siwiec. Kim jest Lilly Marchel?

Lilly Marchel to polska fotomodelka, która właśnie została okrzyknięta następczynią Natalii Siwiec. Gwiazdka na swoim koncie, oprócz intratnych sesji zdjęciowych, ma m.in. okładkę magazynu CKM. Urodę Lilly docenili również internauci. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 320 tys. osób.

Kim jest Lilly Marchel?

Lilly Marchel pracę fotomodelki rozpoczęła w wieku 16 lat. Od tego czasu jej kariera nabrała tępa. Dziś 22-latka może pochwalić się wieloma komercyjnymi sesjami zdjęciowymi, współpracowała nawet cenionym francuskim fotografem -Yvesem Kortumem. Wystąpiła również na okładce magazynu CKM. Do sukcesów na rodzimym rynku można zaliczyć też „występ” u Wujaszka Liestyle, który znany jest z zamiłowania do kobiecego negliżu. Niedawno Lilly została twarzą najnowszej kolekcji casualowej odzieży dla mężczyzn marki Ozonee.

Marchel od lat próbuje swoich sił także w konkursach piękności. Na swoim koncie ma tytuły: Vice Miss Warszawy 2016, Miss Foto Warszawy i Mazowsza 2016, Miss Polski Wielkopolski Gracji i Elegancji 2014, Miss Dworu Górnego 2014 i wiele innych.

Obecnie gwiazdka jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim Internecie. Zapraszana jest m.in.na konkursy piękności, gdzie zasiada w jury. Modelka podkreśla, że jest wielką fanką piłki nożnej. Na razie jednak zamiast na stadionach pokazuje się na ściankach i umiejętnie przyciąga wzrok w mediach społecznościowych.

Z Natalią Siwiec łączą ją fenomenalna figura, kobiece kształty, podobny typ urody, a także zamiłowanie do poprawek estetycznych. Trzeba jej przyznać, że — w przeciwieństwie do wielu innych polskich „gwiazdek” – otwarcie mówi o tym, że ingerowała w swój wygląd. Jak sama wyznała w CKM-ie:

Uważam, że poprawek urody nigdy za wiele. I raczej nie będzie momentu w moim życiu, w którym stwierdzę, że jestem idealna. Ale oczywiście w granicach rozsądku”.

Urodę Lilly Marchel już docenili internauci. Profil gwiazdki na Instagramie obserwuje ponad 320 tys. osób.