Odcień nude na paznokciach

Nude, czyli kolor będący nieprzerwanie na topie od kilku sezonów. Dlaczego tak się dzieje? Powodem jest jego uniwersalny charakter, dzięki któremu wygląda wyśmienicie zarówno w casualowym, jak i formalnym wydaniu.

Czym są hybrydy?

Hybrydy, jak sama nazwa wskazuje, łączą najlepsze cechy innych produktów. W tym wypadku chodzi o mariaż ponadprzeciętnej trwałości żeli z łatwym nakładaniem i zdejmowaniem klasycznych lakierów. Dzięki nim marzenie o kilkutygodniowym manicurze jest do zrealizowania od ręki!

Poprawnie zaaplikowane hybrydy (https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe) są gwarancją solidnej i bezpiecznej stylizacji. Jest to możliwe ze względu na ich wyjątkowe właściwości takie jak:

  • ponadprzeciętne krycie (w przypadku mocno napigmentowanych odcieni wystarczają zazwyczaj dwie warstwy);
  • kremowa konsystencja gwarantująca stylistce bardzo duży komfort pracy;
  • elastyczna struktura, dzięki której ryzyko pęknięć i odprysków jest minimalne;
  • szybki czas utwardzania.

Zestaw powyższych zalet dopełnia samo opakowanie. Mowa o szklanych buteleczkach z nakrętką, która posiada pędzelek. Najlepsi producenci hybryd dbają o to, żeby był on elastyczny i precyzyjny, dzięki czemu stylistka może wykonać manicure z dbałością o najmniejsze detale.

Lakiery hybrydowe nude w ofercie Indigo Nails

Powróćmy do samego koloru. Nude, czym właściwie jest? Tak naprawdę do nudziaków zaliczamy odcienie, które przypominają kolor skóry, a więc: kremowy beż, kremową biel, ciemne kolory w kawowej tonacji oraz barwę taupe. Na tą ostatnią składają się odcienie znajdujące się gdzieś pomiędzy szarością a beżem.

Jeśli chodzi o ofertę Indigo Nails to obejmuje ona kolor nude w różnych odsłonach (https://www.indigo-nails.com/nude-lakiery-hybrydowe). Wśród nich znajdują się hybrydy nude w następujących odcieniach: klasycznym, transparentnym, jaśniejszym, ciemniejszym, cieplejszym oraz chłodniejszym.

Wybierz swój ulubiony lakier hybrydowy nude i stwórz z nim zachwycającą stylizację, która będzie połączeniem elegancji i naturalności!