Netflix filmy ranking – co warto obejrzeć?

W tym artykule przedstawimy Netflix filmy ranking z roku 2020. Musimy przyznać, że od stycznia pojawiło się na Netflixie naprawdę kilka genialnych wręcz produkcji. Warto na nie zwrócić uwagę. Zestawienie rankingowe może ulec zmianie. Jednak wszystkie pozycje są na pewno godne obejrzenia.

„Życie na naszej planecie”

Netflix filmy ranking otwiera film „Życie na naszej planecie”. Jest to bardzo wyjątkowy film dokumentalny. Film opowiada nam historię życia na planecie naszej z punktu widzenia eksperta – mężczyzny, która zna naturę lepiej niż ktokolwiek inny na świecie.

„Może pora z tym skończyć”

Kolejny film to „Może pora z tym skończyć”. Pomimo wątpliwości co do związku swojego młoda kobieta wyjeżdża ze swoim chłopakiem na farmę rodzinną. Na farmie zostaje uwięziona z uwagi na śnieżycę w towarzystwie rodziców Jake’a. Tenże pobyt jest nieprzewidywalny. Opis może nie robić wrażenia, ale film ten jest naprawdę oryginalny. Znów nas nie zawiódł Charlie Kaufman.

„Diabeł wcielony”

Kolejna propozycja to film „Diabeł wcielony”. Jest to najmocniejszy tytuł. Gatunek tego filmu możemy określić jako southern gothic z iście gwiazdorską obsadą. Rzeczywistość powojenna jest pełna brutalności oraz korupcji. Ludzie przesiąknięci złem otaczają mężczyznę, który chroni z poświęceniem swoich najbliższych.

„Ocalenie”

Kolejny genialny film to „Ocaleni”. Jest to najprawdopodobniej najlepszy w historii film akcji. Chris Hemsworth występuje tutaj jako najemnik nieustraszony podejmuje się misji najbardziej niebezpiecznej w swojej karierze – uratować musi syna od bardzo znanego biznesmena. Fabuła w filmie tym jest naprawdę solidna.

„Proces Siódemki z Chicago”

Numerem jeden jest film „Proces Siódemki z Chicago”. Jest to produkcja nie tylko wykonana znakomicie oraz także świetnie napisana. Zamieszany w to jest sam Aaron Sorkin. Kanwę tego filmu stanowią procesy tajne, które dotyczą organizatorów licznych protestów przeciwko toczącej się wojnie w Wietnamie. Te protesty odbywały się podczas konwencji Demokratów w roku 1968 w Chicago. Protesty należały do bardzo brutalnych i były tłumione przez policję, na która miała na takie zachowanie pozwolenie władzy. Tą produkcją kończymy ranking najlepszych filmów na Netflixie.

Jeszcze raz zaznaczamy, że jest to ranking na podstawie naszych opinii. Inna osoba może uznać powyższe firmy za średnie. Jednak na pewno większość osób z pozytywnymi opiniami dotyczącymi powyższych filmów się zgodzi. Pozostaje nam życzyć udanych seansów i miło spędzonych wieczorów.