Netflix filmy 2020 – poznajcie najlepsze

Wiele osób zadaje sobie pytanie jakie są najlepsze Netflix filmy 2020? Które tytuły uzyskały oglądalność rekordową? Za momencik przekonamy się.  

Numer jeden The Crown

Jeśli chodzi o Netflix filmy 2020 oraz seriale, to zestawienie otwiera The Crown. Powraca do nas ze swoim czwartym sezonem. Debiut miał miejsce w dniu 15 listopada bieżącego roku. Możemy dodać, że z całą pewnością przez najbliższy miesiąc utrzyma miejsce w pierwszej dziesiątce. Serial opowiada o samym życiu królowej Elżbiety II. Nie musimy tego serialu nikomu przedstawiać, ponieważ jest to wyczekiwana najdłużej premiera przez Netflix. W sezonie tym pojawiła się Diana Spencer, jak i także Margaret Thatcher. Jak pojawienie ich wpłynie na losy monarchii?

Gambit królowej

Polecamy także mini serial Netflixa o tytule Gambit królowej. Opowiada o młodej mistrzyni szachowej Beth Harmon. Dziewczynka prosto z sierocińca trafia do ligi światowej. Nikt na początku nie wierzy w jej możliwości. Jednak Beth to prawdziwy szachowy geniusz, o czym nie wiedzą jej rywale. W serialu możemy także podziwiać Marcina Dorocińskiego, który się wcielił w rolę szachowego rosyjskiego mistrza.

Jak można się domyśleć nic nie przyjdzie bohaterce zbyt łatwo. Za talent posiadany musi bowiem sporo zapłacić. Netflix oferuje wszystkie odcinki pierwszego sezonu. Dokładnie jest ich siedem.

Zamiana z księżniczką 2

Jeśli lubicie komedie romantyczne dla młodzieży, to koniecznie musicie zobaczyć film – Zamiana z księżniczką 2. W części drugiej filmu księżniczka się zamienia ponownie ze swoją sobowtórką, aby mieć nieco więcej czasu dla ukochanego. Niestety w wyniku zamiany jak zwykle pojawia się wiele problemów. Jest to bardzo luźny film, który możemy oglądać całą swoją rodziną.

Psi patrol

Być może animacja w tym zestawieniu Cię zadziwi, ale naprawdę warto skłonić się ku temu tytułowi. Tak naprawdę to nigdy nie wiesz, gdzie, ani też kiedy pojawi się właśnie Psi patrol. Animacja ta wraca już kolejny raz do zestawienia najlepszych filmów. Dokładnie są to trzy sezony bardzo pogodnej animacji dla najmłodszych widzów. Bohaterami głównymi są oczywiście pieski. Raczej należy je określić mianem kosmo-piesków, które mają super moce oraz uczą się korzystać z nich.

Jak widać zestawienie jest tak zrobione, że każdy członek rodziny znajdzie coś idealnego dla siebie. Nie mamy wątpliwości. Oczywiście każdy z nas ma inny gust i każdy woli inny tym filmów oraz seriali. Jednak Netflix jest tak rozbudowaną platformą, że na pewno uda się każdemu odnaleźć interesujące tytuły.