Netflix filmy 2019 – najlepsze propozycje

Akcja, dramat, komedia horror – wśród produkcji oryginalnych Netflixa każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Nowości regularnie się pojawiają na streamingowej platformie i są dostępne dla każdego subskrybenta. Poniżej przedstawimy najlepsze Netflix filmy 2019, które z pewnością warto obejrzeć.

Pierwsze propozycje

Pogoda za oknem nie sprzyja spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W związku z tym chętnie poznamy Netflix filmy 2019, które okażą się niezwykle interesującymi pozycjami. Nasz pewnego rodzaju ranking zaczynami od filmu „Sekretna obsesja”. Gdy Jennifer się budzi z amnezją po bardzo traumatycznej napaści, może liczyć na opiekę swojego męża. Z czasem dociera do niej, że nie jest wcale tak jak jej się wydaje i jest w niebezpieczeństwie.

„Juanita” to kolejna propozycja, która może Cię zainteresować. Film opowiada o samotnej matce, beznadziejnej romantyczce oraz biednej opiekunce. Dowiemy się jak długa będzie jej ciekawa podróż do samospełnienia. „Operacja Bracia” to propozycja dla osób, które uwielbiają filmy inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Film opowiada o tajnych agentach, którzy otwierają fałszywy hotel dla turystów, aby umożliwić tysiącom Etiopczyków ucieczkę do Izraela.

Kolejna propozycja to „Velvet Buzzsaw”. W produkcji tej poznamy wyrachowaną właścicielkę galerii oraz jej asystentkę. Kobiety przejmują obrazy po zmarłym artyście. Jednak ich przyszłość maluje się w czarnych kolorach.

Jeszcze Ci mało? Poznaj kolejne propozycje…

Wiadomo, że czasu jesienią oraz zimą mamy całe mnóstwo. Jakby tego było mało mamy pandemię, która niestety uniemożliwia nam korzystanie z wielu rozrywek oraz spotykania się ze znajomymi. Zatem w naszym harmonogramie znajduje się jeszcze więcej miejsca na oglądanie filmów. W związku z tym potrzebujemy jeszcze więcej propozycji. W zasadzie to propozycjami możemy sypać niczym z rękawa, a więc nie ma problemu.

Kolejna propozycja to „Gorzkie wino”. Ból pleców, kac oraz koszmarne przepowiednie karciane. Czy ich przyjaźń przetrwa ten babski wyjazd? Warto znaleźć także wolny wieczór na film „Miłość pod jednym dachem”. Jej kariera jest niewielka, a związek w rozsypce. W nowym życiu czeka na nią przystojny fachowiec oraz rudera do remontu.

Ekscytującym filmem jest również pozycja „Wysoka dziewczyna”. Po latach snucia się smutnego Jodi, która mierzy 186 centymetrów wzrostu postanawia swoje lęki przezwyciężyć i całkiem niespodziewanie wplątuje się w miłosny trójkąt. Na sam koniec zobaczmy film „Cisza”. Nawet szelest ledwo słyszalny przyciąga stworzenia krwiożercze. W świecie opanowanym przez te stworzenia przetrwają jedynie cisi.

Musimy przyznać, że jest co oglądać, a to tylko kilka propozycji.