Najlepsze urządzenia do karboksyterapii

Karboksyterapia dla większości brzmi jak zabieg z dziedziny najczarniejszej magii. Warto obalić ten mit! To bezpieczny zabieg, który ma na celu przywrócić szczęście z posiadania pięknego, wypoczętego i zdrowego ciała.

Urządzenia do karboksyterapii są w coraz większej ilości gabinetów medycyny estetycznej. Karboksyterpia to technologia, która okazała się wielką pomocą dla wielu niezadowolonych osób, zwłaszcza kobiet, ze stanu swoich ciał.

Mamy dobrą wiadomość! To zabieg, który jest na wyciągnięcie ręki dla każdego. Już teraz dowiedz się czym jest karboksyterapia i zastanów się czy to jest to czego potrzebujesz.

Czy karboksyterapia jest dla mnie?

Zastanawiasz się jak poradzić sobie z obrzękami i cieniami pod oczami, przeszkadza Ci tkanka tłuszczowa nagromadzona w konkretnym miejscu na ciele, a może potrzebujesz prawdziwej odnowy dla swojej skóry dłoni, szyi, dekoltu?

Czy karboksyterpia jest w stanie poradzić sobie z takimi problemami? Oczywiście, że tak! To innowacyjna technologia, która potrafi uporać się nawet z wypadaniem włosów. Przekonaj się czy ta nowinka technologiczna jest również dla Ciebie! Jesteśmy pewni, że również Tobie może bardzo pomóc. 

To jest pewne!

Szereg badań przeprowadzonych w związku z karboksyterapią dowodzi, że poddawanie się tym zabiegom naprawdę pomaga! Jest to więc technologia potwierdzona klinicznie, dzięki czemu zyskuje coraz większe grono swoich popleczników.

Możliwe, że czytasz tekst o tym zabiegu, bo Twoja przyjaciółka zachwalała nowe urządzenia do karboksyterapii, które królują w gabinecie kosmetycznym znajdującym się na jej osiedlu!

Ty również poszukaj w swojej okolicy profesjonalnego salonu korzystającego z takiego sprzętu! Zdziwisz się jak wiele dobrego może zdziałać dla Twojej skóry karboksyterapia.

Jak działa karboksyterapia?

W karboksyterapii ogromną rolę spełnia dwutlenek węgla! Zabieg ten nazywany jest więc inaczej terapią dwutlenkiem węgla. Urządzenia do karboksyterapii służą do środskórnej lub podskórnej aplikacji odpowiednich dawek dwutlenku węgla. Dzieje się to za pomocą wkłucia. Jest to bardzo precyzyjny zabieg i całkowicie bezbolesny. 

Terapia dla Twojego ciała

Z jakimi problemami najlepiej przyjść na zabieg karboksyterapii? Wspomniane obrzęki i cienie pod oczami są bardzo powszechne wśród pacjentów, ale o skuteczności tego zabiegu mogą również przekonać się ci, którzy przybywają z takimi problemami jak: cellulit, wypadanie włosów, wiotka skóra, rozstępy, starzenie się skóry, tkanka tłuszczowa nagromadzona w takich miejscach jak – brzuch czy podbródek.

Urządzenia do karboksyterapii pozwolą Ci uporać się z większymi lub drobniejszymi niedoskonałościami i przywrócą Ci radość z Twojego ciała, które będzie prawdziwie zregenerowane!

Zaskakująco skuteczne, bo…

Jak to się dzieje, że karboksyterapia cieszy się taką popularnością? To zabieg, który powoduje, że w eksploatowanym obszarze ciała zwiększa się przepływ krwi, wzrasta tlen i rozszerzają się naczynia. Tak intensywne dotlenienie pozwala na dopływ substancji odżywczych, co prowadzi do regeneracji ciała. 

Elastyna i kolagen! 

Skóra jest ujędrniona i elastyczna właśnie dzięki tym dwóm składnikom! Dzięki urządzeniom do karboksyterapii dochodzi do stymulacji ich produkcji. Karboksyterapia prowadzi do odnowy skóry. Znowu można poczuć się młodym i świeżym we własnej skórze.

Czy coś może pójść nie tak? W żadnym wypadku!

Karboksyterpia jest bezpieczna i potwierdzają to specjaliści medyczni. Tylko wykwalifikowany kosmetolog może wykonywać ten zabieg, więc można być pewnym, że jeśli dany zabieg obecny jest w ofercie gabinetu medycyny estetycznej to wykonany zostanie on przez osobę przeszkoloną w tej technologii.

Nim przeprowadzony zostanie zabieg specjalista przeprowadza wywiad z pacjentem, wyjaśnia też jak będzie przebiegać proces leczenia. Dwutlenek węgla wykorzystywany w urządzeniach do karboksyterapii jest certyfikowany, a same urządzenia są dezynfekowane, czyste i jednorazowe!

Ślad na ciele, który znika

Urządzenia do karboksyterapii zapewniają świetne efekty na skórze, ale mogą pozostawić po wykonaniu zabiegu drobne siniaki czy wybroczyny. Są to jednak efekty, które po jakimś czasie stają się niewidoczne, a to co najważniejsze, czyli piękna, zregenerowana skóra – pozostaje!

Nim przystąpisz do zabiegu…

Jeśli masz już wpisany w kalendarzu zabieg karboksyterapii musisz wiedzieć, że na 24 godziny przed nie należy pić alkoholu, za to na 48 godzin przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny ani środków powodujących niską krzepliwość krwi. Jeśli urządzenia do karboksyterapii będą wykorzystywane do większych obszarów jak brzuch czy uda – należy również unikać aktywności fizycznej w dniu przeprowadzanego zabiegu. 

Źródło: https://medikapoland.pl