Najlepsze seriale Netflix – idealny sposób na zimowe wieczory

Nastała zima. Jedni porę roku tę uwielbiają, a inni nienawidzą. Na pewno więcej rozrywek w tym czasie organizujemy sobie w domu. Jaki jest najlepszy sposób na spędzanie czasu wolnego? Oczywiście oglądanie fajnych filmów i seriali. Jednak w telewizji raczą nas, a raczej dobijają samymi powtórkami. Na szczęście jest Netflix. Interesują nas najlepsze seriale Netflix i mamy zimowe wieczory z głowy.

Nie wyobrażamy sobie życia bez Netflixa

Szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia jak kilka lat temu funkcjonowaliśmy bez Netflixa. Po prostu sobie tego nie wyobrażamy. Obecnie możemy funkcjonować bez telewizji cyfrowej, a nawet bez telewizora. Bowiem Netflixa możemy oglądać zawsze i wszędzie. Możemy użyć nawet telefonu komórkowego oraz oczywiście musimy mieć stały dostęp do sieci. Wiemy doskonale, że możliwości są i musimy je tylko wykorzystać.

Zdajemy sobie także sprawę z tego, że na Netflixie mamy taki spory wybór, że nie wiemy kompletnie na co się zdecydować. Jedni z nas oglądają namiętnie filmy, ale jednak większość osób skupia się na serialach. Jeśli chodzi o ofertę seriali to jest ona naprawdę ogromna. Zdajemy sobie z tego sprawę.

Jednak taki duży wybór nie pomaga nam w wyborze. Zastanówmy się, które konkretnie seriale są dla nas najlepszym wyborem i poradźmy się innych.

Które seriale są strzałem w dziesiątkę?

Chyba nikogo z nas nie dziwi, że oczywiście interesują nas najlepsze seriale Netflix. A jakie to są? Co można polecić? Oczywiście wszystko jest zależne od tego co już zostało przez nas obejrzane. Kompletnym hitem obok, którego nie możemy przejść obojętnie jest Dom z papieru. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego serialu. Obecnie mamy do obejrzenia cztery sezony. Wciągnie nas to od razu. Co więcej reżyser zapowiedział już sezon piąty, niestety ostatni. Zatem pora nadrobić zaległości.

Drugim serialem, który jest równie popularny jest Prison Break. Serial ten jest już serialem kultowym. Opowiada on o perypetiach Michaela, który dał specjalnie zamknąć się do więzienia, aby uwolnić swojego brata, który został skazany na karę śmierci. Najciekawsze w tym serialu jest to, że Michael (główny bohater) projektował to więzienie. Musimy przyznać, że już sama zapowiedź powoduje na naszym ciele ciarki. Z każdym kolejnym sezonem rozkręca się jeszcze bardziej i bardziej.

Dzisiejszą ostatnią propozycją jest serial Szkoła dla Elity. Ten hiszpański serial opowiada o perypetiach paczki przyjaciół w szkole dla zamożnej młodzieży. Będziemy w szoku jaka potrafi być młodzież. Pozostaje nam nic innego jak życzyć miłego oglądania.