Na czym polega manicure kombinowany?

Manicure kombinowany jest trendem, który zaczął królować w kosmetycznych salonach w naszym kraju. Zabieg ten polega na dokładnym przygotowaniu płytki paznokcia przed samym nałożeniem koloru. Manicure kombinowany najlepiej się sprawdza pod hybrydy, ale także sprawdza się pod lakiery do paznokci tradycyjne.

Malowanie pod skórki

Manicure kombinowany ma z założenia precyzyjnie odepchnąć, wyciąć, jak i także wyfrezować wszelkie skórki wokół paznokci. Jest to metoda, która wymaga zaliczenia szkolenia profesjonalnego oraz wielu, wielu ćwiczeń. Oczywiście bardzo ważne jest odpowiednie szkolenie. Na szczęście szkoleń jest sporo w sieci i mamy z czego wybierać. Zapiszmy się do szkoły z doświadczeniem, która długi okres czasu jest dostępna na rynku. Musimy pamiętać o konieczności wysterylizowania wszelkie frezów, nożyczek, cążek oraz także kopytek przez przystąpieniem do samego zabiegu.

Dzięki usunięciu dokładnym naskórka oraz wygładzeniu powierzchni paznokci, jesteśmy w stanie nałożyć hybrydę bądź też lakier pod skórki. Wobec tego kolor spod nich wystaje. Nie widać przerwy pomiędzy płytką, a kolorem. Ten efekt robi naprawdę wrażenie.

Zalety manicure kombinowanego

Jeśli zastanawiamy się nad manicure kombinowanym, to powinnyśmy zapoznać się ze wszelkimi jego nie tylko założeniami oraz także przede wszystkim zaletami. Na pewno największą zaletą tego właśnie manicure kombinowanego jest kwestia tego, że manicure wykonany wydłuża znacznie noszenie hybrydy. Z tego właśnie względu, że lakier nałożony jest pod wspomniane już skórki. W związku z powyższym odrost jest dopiero widoczny dopiero po ponad tygodniu. Co ciekawe nawet po dwóch tygodniach. Wszystko jest zależne od samego tempa, w którym danej kobiecie rosną paznokcie. Natomiast po czterech tygodniach odrost nie jest duży na tyle jak przy tradycyjnym hybrydowym manicurze. Wiele kobiet uwagę zwraca na wykonanie precyzyjne zabiegu, z czego kwestią najistotniejszą jest sam sposób, w który stylistka nakłada kolor. Im bliżej jest skórek, tym lepiej. Wydaje się to oczywiste.

Dlatego właśnie manicure kombinowany, naszym skromnym zdaniem, stanie się pozycją pożądaną w ofercie niebawem wszystkich salonów kosmetycznych. Jeśli zadbamy o wycięcie dokładne skórek oraz aplikację staranną lakieru klientki będą pod ogromnym wrażeniem wykonania takiego usługi profesjonalnej. Już po pierwszym razie będziemy zadowolone. Na następne wizyty będziemy się zapisywać ze sporym wyprzedzeniem, ponieważ nie będziemy sobie wyobrażać paznokci bez manicure kombinowanego.