Mohito spódnice – jak dobrać odpowiednio do sylwetki?

Każda kobieta w swojej szafie powinna mieć przynajmniej jedną spódnicę o kroju klasycznym, która pomimo ciągle zmieniających się trendów nie wyjdzie nigdy  z mody. Wśród modelu królujących prym wiedzie ołówkowa spódnica, rozkloszowana oraz o linii A. Na pewno taką znajdziemy w ofercie Mohito spódnice?

Spory wybór

Rozbudowana oferta Mohito spódnice nie pomaga nam w doborze odpowiedniej spódnicy. Nawet możemy się przez to nabawić zawrotów głowy. Jaką powinnyśmy wybrać? Spódnicę trapezową, ołówkową, a może lepiej rozkloszowaną? Wszystko tak naprawdę jest zależne od naszej figury. Jeśli byłyśmy do tej pory zdania, że w spódnicach raczej nie prezentujemy się zbyt dobrze, to już pora najwyższa, aby zmienić to. Po prostu nie trafiłyśmy na dobrze dobrany fason. Jak do figury dobrać spódnicę? Nie jest to wbrew pozorom takie trudne.

Model ołówkowy

Na pewno spódnicą najbardziej popularną jest model ołówkowy. Doskonale on podkreśla kształty kobiece oraz do tego znacznie akcentuje naszą talię. Ten bardzo mocno przylegający fason do ciała o midi długości uznawany jest za pewnego rodzaju synonim elegancji oraz także dobrego stylu. Ołówkowa spódnica jest w pewnym sensie niezastąpiona w stylizacjach o charakterze eleganckim oraz zawsze, gdy chcemy się zaprezentować niezmiernie profesjonalnie. Popularny „ołówek” wbrew pozorom sprawdzi się nie tylko w samych stylizacjach eleganckich w marynarkach oraz koszulach o biurowym charakterze.

Gdy chcemy stworzyć stylizację bardziej luźniejszą ze spódnicą ołówkową, to możemy postawić na mocniejszy kolor czy też na wzór oraz na pewno zrezygnować z czerni klasycznej. Ołówkową spódnicę dopasujemy także do T-shirtu basicowego, bluzy czy też koszuli z fontaziem fantazyjnym. Pamiętajmy o założeniu obcasów wysokich, które nie tylko wyciągną, ale także wysmuklą sylwetkę. Dla kogo taki fason spódnicy jest odpowiedni? Głównie dla kobiet o chłopięcej sylwetce oraz o figurze klepsydry. Niestety model ten nie pasuje kobietom niskim, posiadaczkom oponki na brzuszki czy też masywnych łydek. Na świecie największą fanką ołówkowych spódnic jest sama Kim Kardashian.

Świadomość figury

W zasadzie to gdy mamy świadomość własnej sylwetki, to możemy powiedzieć, że jesteśmy już w połowie sukcesu. Jest to naprawdę bardzo ważne. W takiej sytuacji nie założymy byle jakiego fasonu spódnicy. Musimy wiedzieć, że jest to niezmiernie ważne. Niestety spódnica, która wygląda idealnie na manekinie niekoniecznie będzie wyglądała na nas. Patrząc na niektóre kobiety wcale nie jesteśmy przekonane, że wszystkie mają tego świadomość.