Mohito kombinezony – dlaczego warto je nosić?

Mohito kombinezony damskie to jeden z trendów, które na samym początku wydawały się rozwiązaniem niepraktycznym. Jednak jego popularność z roku na rok wzrasta. Obok długich i eleganckich kombinezonów pojawiają się także kombinezony bardziej plażowe oraz krótkie. Kombinezon dobrze dopasowany jest sposobem idealnym na podkreślenie sylwetki kobiecej. Podkreśli to co najlepsze i kamufluje skutecznie wady.

Wybór kombinezonu idealnego

Mohito kombinezony to oferta, która robi na nas wrażenie. Nie powinnyśmy jednak kupować kombinezonu „na oko”. Może to zrobić więcej szkód, niż pożytku. Patrząc jedynie na kombinezon nie jesteśmy w stanie ocenić, czy dany kombinezon będzie na nas wyglądał dobrze. Warto kombinezon przymierzyć.

Jak powinien wyglądać kombinezon idealny? Pamiętajmy przede wszystkim o tym, że nie może być ani zbyt luźny, ani też zbyt ciasny. Kobiety wysokie mogą sobie pozwolić na bardziej zwiewne czy też luźniejsze modele. Niskie osoby nieco lepiej się prezentują w kombinezonach bardziej dopasowanych. Błędem jest założenie przez dziewczyny niskie kombinezonów z krótkimi nogawkami.

A jak ze wzorami? Wzory potrafią znacznie namieszać. Podążajmy zatem na poradami sprawdzającymi się od stylistów. W kombinezonach wszystko jest zależne od umieszczenia strategicznego wzorów odpowiednich. Osoby drobne pozwolić sobie mogą na maleńkie modele wzorzyste. Z kolei osoby puszyste mogą postawić na duże nadruki, które przykuwają wzrok i tym samym odrywają wzrok od nadmiaru kilogramów. Jeśli się wstydzimy nóg, to ukryjmy je pod szerszą i dłuższą nogawką, jednocześnie odsłaniając wcięcie w talii czy też dekolt zadbany. Podstawą w kombinezonach jest na pewno równowaga.

Zalety damskich kombinezonów

Kombinezony nie należą wcale do elementów garderoby najłatwiejszych. Już ich samo dobrane to spory kłopot dla większości figur kobiecych. Jeśli jednak już się uda rozpracować swój model idealny, to noszenie kombinezonu niesie za sobą w zasadzie same zalety. Zacznijmy od tej, która jest najbardziej oczywista. Chodzi o to, że kombinezon wyszczupla. Właściwie każdy z kombinezonów jest oparty na pasku, wiązaniu czy też elemencie dowolnym, który imituje wcięcie w talii. Jest to już duży krok w stronę kreowania optycznego sylwetki idealnej. Nogawki zwężone w zestawieniu z butami na obcasie lekkim wydłużają automatycznie nogi. Wcięcie w dekolcie plus dobrane umiejętnie ramiona to spora szansa na ukrycie za szerokich czy też za wąskich barków. Z kombinezonem poczuć się możemy niczym architekt swojej własnej figury.