Mohito bluzki – jaką bluzkę wybrać do pracy?

Okazuje się, że wybranie stroju odpowiedniego do pracy sprawić może nam pewien kłopot. Szczególnie gdy chcemy dopasować się do określonych wymagań. Niekoniecznie nasze ulubione kreacje będą dobrze się komponowały. Świetnie jednak sprawdzają eleganckie bluzki, których w ofercie Mohito bluzki na pewno nie brakuje.

Odpowiednie i nieodpowiednie bluzki

Chyba każda kobieta staje przed dylematem, który jest związany ze strojem do pracy oraz się zastanawia, która bluzka będzie odpowiednia. Wszystko jest zależne od tego gdzie pracujemy. Na pewno biura praca czy też praca w banku ogranicza mocno nasz wybór. Musimy w takiej sytuacji być bardziej ubrani, niż rozebrani (nawet gdy za oknem panując afrykańskie upały). Odpadają bluzki krótkie, z wyciętym dekoltem czy też na ramiączkach. Trzeba również uważać na głębokość dekoltu.

Również niedopuszczalny jest materiał za bardzo prześwitujący. Owszem, koronki wyglądają bardzo kobieco oraz kusząco, jednak w banku bądź w biurze mogłoby to rozpraszać niepotrzebnie mężczyzn. Taka bluzka koronkowa nie prezentowałaby się za bardzo profesjonalnie i raczej nadaje się lepiej na wieczór romantyczny we dwoje. Zaś biała bluzka jest bardzo klasyczna i wydaje się dobrym wyborem, jednak będzie niestosowne włożenie pod nią stanika w kolorze dosyć wyzywającym. Do pracy wybierajmy materiały o bardzo dobrej jakości. Bluzki do pracy wykonane z bawełny są wyborem bardziej optymalnym od bluzek wykonanych ze sztucznych materiałów.

W ofercie Mohito bluzki szukajmy bluzek, w których będziemy się czuć nie tylko elegancko, ale także komfortowo. Właśnie dlatego zwróćmy uwagę na wygląd materiału. Kolory wyblakłe oraz ślady wyraźne noszenia częstego sugerują, że bluzkę możemy nosić po domu, ale nie wybieramy się w niej do pracy.

Dress code w połączeniu z własnym gustem

Każda kobieta ma swój określony styl. Czasem biurowy strój mocno kłóci się z nim. Trudno w takiej sytuacji wpasować się w ramy określone, kiedy chciałoby się swoją indywidualność uwzględnić, ale jak najbardziej jest to możliwe. Najlepiej postawić na elegancję swobodną, a wiec na smart casual. Do bluzek w tymże stylu pasują najbardziej spodnie klasyczne.

Chociaż bluzki eleganckie do pracy mają najczęściej koszulowy charakter, to nie tylko w takowym stylu możemy wybierać. Jeśli się już wybiera koszulową bluzkę, to dobrze, aby ona miała uniwersalny charakter, aby pasowała także wizyty w pracy. Warto w temacie tym poszukiwać nowych inspiracji. Takich inspiracji na pewno nie brakuje w salonach Mohito.