Moda dla dzieci? Postaw na markowe ubrania

Rodzice doskonale wiedzą, że różnica między oryginalnymi ubraniami dla dzieci, a tak zwanymi noname’ami produkcji jest ogromna. Dlatego świadomie wybierają produkty, które nie tylko pięknie, ale też mają bardzo dobry skład, przyjazny najmłodszym. Zazwyczaj taka odzież kosztuje nieco więcej, ale jest warta swojej ceny – nie traci fasonu, nie blaknie, świetnie prezentuje się przez długi czas.

Najlepsze dziecięce marki

Większość znanych projektantów odzieży, przygotowując kolekcje, uwzględnia zarówno swoich dorosłych, jak i młodszych klientów. Dlatego niemal każdy z nich ma do zaoferowania serie ubrań dziecięcych. Na uwagę zasługują szczególnie ubrania Tommy Hilfiger dla dzieci, które swoim designem do złudzenia przypominają propozycje odzieżowe dedykowane osobom starszym.

Ich znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim logo Tommy Hilfiger umieszczane np. na klatce piersiowej, na ramieniu czy na nogawce. Może to być napis lub sama grafika w charakterystycznym czerwono-biało-granatowym kolorze.

Ponadczasowy design

Rodzice docenią też stonowaną kolorystykę i oszczędne wzornictwo, o które tak trudno wśród ubrań dla najmłodszych. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby maluch wyglądał stylowo, a elementy jego garderoby zawsze do siebie pasowały, to kolekcje markowych producentów na pewno przypadną Ci do gustu.

Komfortowe kroje i dobre materiały

Spodobają się także dziecku, głównie ze względu na to, jak duży komfort i swobodę ruchów oferują. To zasługa wyselekcjonowanych tkanin. Zazwyczaj w składzie mają bawełnę z domieszką elastanu, który gwarantuje rozciągliwość, ułatwia zakładanie oraz ściąganie. Zdarza się, że niektóre ubrania są produkowane z poliestru – to tkanina techniczna, która świetnie radzi sobie z odprowadzaniem potu, dlatego sprawdzi się zwłaszcza o ruchliwych i pełnych energii dzieci, które kochają sport.

Skompletuj stylowe zestawy markowych ubrań dla dzieci

Markowe ubrania od projektantów są utrzymane w tym samym stylu, fasonach i kolorach. Dlatego nie masz problemu z tym, aby dowolnie je ze sobą zestawiać. W tym celu potrzebujesz kilku elementów:

  • bluzy – na zamek lub wkładanej przez głowę;
  • koszulki;
  • body z krótkim lub z długim rękawem – zapinanego w kroku na napy;
  • bielizny – majtek i koszulek;
  • kurtek, płaszczów i kamizelek;
  • koszul;
  • skarpetek;
  • butów.

Powyższe elementy możesz ze sobą dowolnie zestawiać, np. tworząc ubranie na cebulkę lub inne, dopasowując je z łatwością do okazji czy panujących warunków atmosferycznych.

Gdzie kupować markowe ubrania dla dzieci?

Zakup oryginalnych produktów dla najmłodszych wymaga znalezienia dobrego sklepu oferującego wyłącznie wyselekcjonowane produkty. Zrezygnuj z zamawiania ubrań z Chin czy korzystania z wyraźnie tańszych ofert od osób prywatnych – zazwyczaj są to podróbki! Pewnym miejscem są takie miejsca, jak sklep z odzieżą premium Guapo-Guapa.pl. Warto tam zamawiać nie tylko z uwagi na to, że produkty są w 100% oryginalne, ale też polityka dostaw, zwrotów czy reklamacji jest przejrzysta. To może być ważne, szczególnie gdy nie trafisz z rozmiarem i będziesz chciał wymienić ubranie na inne.