Michał Figurski zamieszkał z córką! Kim jest Sonia Figurska?

Sonia Figurska, córka Odety Moro i Michała Figurskiego, wyprowadziła się z domu. 16-latka, którą do tej pory opiekowała się mama, postanowiła zamieszkać z ojcem. Do tej pory Moro unikała komentowania całej sytuacji, na komentarz zdecydowała się jej menadżerka.

Kim jest Sonia Figurska?

Odeta Moro i Michał Figurski byli małżeństwem przez 12 lat, owocem ich związku jest córka Sonia. Para postanowili się jednak rozstać, a w 2014 roku doszło do rozwodu. Opiekę nad Sonią sprawowali razem, przy czym nastolatka do tej pory mieszkała z mamą. Jak się okazuje, 16-latka w ostatnim czasie spędzała z ojcem coraz więcej czasu, co zresztą potwierdził sam Figurski.

Córka jest ze mną od czerwca. Spędzaliśmy dużo czasu ze sobą na co dzień, majówki i wakacje, po tegorocznych już została ze mną. […] Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Tworzymy wszyscy bardzo zgraną rodzinę, wspieramy się i rozumiemy, mamy dla siebie czas — powiedział Michał Figurski w wywiadzie dla magazynu Viva!

Sonia Figurska wprowadza się do ojca

Czy Sonia Figurska wyprowadziła się od mamy na stałe? Takie plotki pojawiły się w kolorowej prasie. Odeta Moro wciąż unikała komentowania całej sytuacji. Komentarza w tej sprawie udzielił jej menadżer.

Odeta Moro za pośrednictwem swoich social mediów pokazuje swoje życie, dom, dzieci, partnera, kota – tyle na ile chce, szanując prywatność domowników. Nigdy nie pomyślała, żeby w mediach opowiadać, gdzie śpi jej córka, czy też z którym rodzicem spędza więcej czasu. Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy. Po 16 latach Sonia postanowiła nadrobić stracony czas z ojcem, co nie oznacza, że wyprowadziła się od mamy, jak podawały niektóre portale plotkarskie. Z szacunku do prywatności córki, Odeta, nie będzie udzielała w tej sprawie komentarzy.

Ciekawe, czy ten komentarz raz na zawsze utnie medialne spekulacje.