Metoda na cienkie włosy – lekka trwała

Lekka trwała, która unosi włosy to rodzaj ondulacji trwałej, która podnosi włosy od samej nasady i im dodaje objętości. Dodatkowo po zabiegu takim włosy się stają falowane, kiedy wysychają czy też lekko kręcone, gdy je wysuszmy suszarką. Lekką trwałą polecamy kobietom, które posiadają włosy cienkie i pozbawione puszystości czy tez posiadaczkom pasm, które mają tendencje do opadania. Po zabiegu włosy wydają się obszerniejsze oraz zyskują na objętości. Lepiej także się rozczesują.

Jak wygląda zabieg lekkiej trwałej?

Kobiety, które zamierzają sobie zrobić lekką trwałą powinny się zorientować jak wygląda nam zabieg. W pierwszej kolejności fryzjer nam nakłada na włosy specjalny płyn. Jest on dobrany w sposób odpowiedni do typu włosów, który zależnie od potrzeb spowodować może ich skręcenie delikatne czy też wyprostowanie. Po zabiegu takim włosy się stają bardzo sprężyste. Co więcej podnoszą się, jak i także są podatne na modelowanie. Lekka trwała unosząca się zazwyczaj utrzymuje się do czterech miesięcy.

Bardzo ważna dla nas jest także cena takiego zabiegu. Jak się ona kształtuje? W zasadzie to koszt to kwota minimum stu złotych. Zabieg sam w sobie trwa około półtorej godziny. Po zabiegu w żadnym wypadku nie wolno nam przez tydzień farbować włosów. Lekką trwają wykonać warto latem, kiedy się kąpiemy często. Włosy bezpośrednio po wyjściu z wody falują się oraz także wyglądają niezmiernie naturalnie.

Lekka trwała przedstawiona krok po kroku

Aby zrozumieć sam zabieg powinniśmy przejrzeć sobie krok po kroku jak ten zabieg wygląda. Zatem jak wygląda krok po kroku zabieg lekkiej trwałej unoszącej włosy.

W kroku numer jeden fryzjer nawija włosy na wałki. Koniecznie należy końcówkami włosów zabezpieczyć przygotowanymi kawałkami folii. W ten sposób nawinięte włosy należy spryskać płynem specjalnym. Po dwudziestu minutach fryzjer spłukuje płyn oraz także nakłada na włosy odpowiednie substancje odżywcze.

Co dzieje się na samym końcu? Na koniec fryzjer utrwala naszą fryzurę samą już końcówką płynu. Jednak ostatnim krokiem jest nałożenie na włosy odżywkę. Bardzo ważne jest to, aby na trwałą nie zapisywać się do byle jakiego fryzjera. Jest to bardzo ważne. Wielokrotnie szukamy fryzjera taniego, ale nie zwracamy uwagi na to, aby był to fryzjer dobry.

Od razu dodajemy, że dobry fryzjer swoje kosztuje. Niestety nikt nam nie zrobi fryzury ze świetnym efektem jeśli odpowiednio nie zapłacimy. Wysoka jakość równa się wysoka cena. W niskiej cenie nie znajdziemy usług na wysokim poziomie. Jest to niemożliwe.