Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi upiększające

Zdrowy wygląd, piękna skóra, dobre samopoczucie, prawidłowe funkcjonowanie organizmu, prawidłowe myślenie i aspekty psychologiczne, uczuciowe – to jedne z najważniejszych elementów w życiu, których poszukuje człowiek. Gabinet medycyny estetycznej Białystok, może zaoferować zabiegi lecznicze, poprawiające wygląd, lub podnoszące stan jakości skóry. Zabiegi mogą być bezinwazyjne i bezbolesne, lub mieć charakter bardziej chirurgiczny. Operacja plastyczna powiek, usunięcie podwójnego podbródka, wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym, czy usuwanie tatuaży – mogą być podstawą do przyszłego upiększenia swojej osoby. 

Początkowo, nie będą to zabiegi ani miłe, ani korzystne, ale dające szansę pozbycia się kiedyś kompleksów, które mocno ograniczają swobodę funkcjonowania czy życia. Kompleksy bowiem, to nie wynik nie kochania samych siebie, ale tego, czy ktoś jest w stanie dostrzec w Nas coś więcej niż sam wygląd, zadając sobie pytania – czy liczą się dodatkowe wartości, charakter, podejście do ludzi i empatia w życiu? Kiedy kompleksy mocno przeszkadzają, jest wiele sposobów, aby temu zaradzić. Po pierwsze – przestać myśleć o innych i zacząć myśleć o sobie. A jak w życiu pojawiły się uciążliwe dolegliwości, zabiegi medycyny estetycznej będą ku temu dobrym wyborem.

Gabinet Medycyny estetycznej Białystok – oferta, którą warto poznać

Zabiegi medycyny estetycznej w Białymstoku, nie muszą kończyć się tylko na zabiegach upiększających. Gabinet medycyny estetycznej Medica Michnowscy, proponuje coś dla ciała, jak i zdrowia. Kiedy ciało staje się zwiotczałe i nie ma czasu na rygorystyczne ćwiczenia, diety czy dodatkowy wysiłek, który pozwoli zadbać o dobrej jakości figurę i ciało, wówczas można skorzystać z zabiegu BTL EMBODY, który zapewnia uzyskanie efektu płaskiego brzucha oraz ujędrnienie pośladków. Kiedy do tego potrzebne są inne zabiegi dopełniające efekt jak z siłowni, BTL EXILIS Ultra 360, zajmie się wymodelowaniem ciała i odmładzeniem twarzy. 

Chętnie i często wybieranym zabiegiem jest również BTL X-WAVE, który wspomaga redukcję cellulitu oraz rozbicie miejscowej tkanki tłuszczowej. Wszystko odbywa się za pomocą fal dźwiękowych. Jednak aspekty siłowe, które można zastąpić zabiegami medycyny estetycznej, to nie jedyna rozbudowana oferta dla klientów. Leczenie chrapania, leczenie rumienia, leczenie nietrzymania moczu, zamykanie naczynek krwionośnych, leczenie nadpotliwości, leczenie bruksizmu, czyli wad zgryzu, czy leczenie łysienia metodą mezoterapii, która hamuje wypadanie włosów (pobudzając skórę do wzrostu nowych łusek włosowych), to możliwości dla tych osób, którzy wstydzą się swoich niewygodnych dolegliwości.

Medycyna estetyczna jako początek pozbycia się kompleksów

Kompleksy są na tyle popularne, że warto zastanowić się z czego się wywodzą. Każdy z Nas jest inny. Każdy z Nas jest wyjątkowy – szczególnie, kiedy urodowo odstaje od innych. Zwraca się uwagę na tych, którzy są charakterystyczni, ale często to właśnie te charakterystyczne osoby są najbardziej wytykane palcami przez pozostałych. Kiedy wytykane osoby się nie przejmują uszczypliwościami, mają na tyle siły przebicia, by nie patrzeć na opinię otoczenia, więc mogą ze swoich wad zrobić zaletę i uznać je za coś wyjątkowego. Kiedy natomiast tak mocno uderzają w druga osobę z powodu wyglądu –  jest się mocnym i silnym do czasu. Przychodzi chwila, że chcę się wszystko zmienić. 

Naprzeciw zmianom wychodzą wtedy zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, estetyczne, a nawet lecznicze, kiedy na skórze występują niekorzystne elementy, których chciałoby się pozbyć. Wówczas, można zwrócić się do gabinetu medycyny estetycznej w Białymstoku, i rozpocząć proces leczenia lub planowania zabiegów. Naczynka krwionośne, nadpotliwość, krzywy zgryz, drugi podbródek, przebarwienia i trądzik na skórze, rumień (czyli trądzik różowaty), chrapanie, nietrzymanie moczu, usuwanie nadmiernego owłosienia, łysienie, a może zgrzytanie zębami? 

Jeżeli trapią takie dolegliwości, w gabinecie medycyny estetycznej zajmują się i tym. Nie są to stricte upiększające procesy i zabiegi, a mimo tego, mogą zmienić postrzeganie samych siebie i innych. Ponadto, są w stanie poprawić jakość życia i wyeliminować choroby, które są przyczyną wielu kompleksów. A to jest cel dużej ilości osób.