Kim jest Maria Dębska ? [Bosak, rodzice, dzieck, instagram]

Wiemy doskonale, że Maria Dębska oraz Marcin Bosak są jedną z najgorętszych aktorskich par. 15 sierpnia bieżącego roku zakochani stanęli na kobiercu ślubnym oraz wybrali się na wymarzoną podróż poślubną. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z Sardynii, na której nie brakowało słońca.

Kariera

Maria Dębska jest bardzo znaną polską aktorką zarówno filmową, jak i także teatralną. Fani kojarzyć ją mogą z takich filmów jak „Zabawa, zabawa”, „Moje córki krowy”, „Demon” czy też „Cicha noc”. Aktorka regularnie występuje także w wielu serialach polskim.

Maria Dębska oraz Marcin Boska bardzo szczęśliwą parą są już od ponad trzech lat. Na samym początku ich związku pojawiły się w mediach plotki, jakoby aktorka miała rozbić poprzedni związek Bosaka. Bowiem aktor ten był w związku z aktorką Moniką Pikułą i to przez piętnaście lat. Mają ze sobą dwoje dzieci.

Czego można zazdrościć Marii Dębskiej?

Marcin Bosak jest znany głównie widzom dzięki swojej genialnej roli Kamila Gryca z serialu o tytule „M jak Miłość”. Marcin Bosak także wystąpił w wielu teatralnych sztukach, a niedawno pojawił się na dużym ekranie. Bowiem mogliśmy go oglądać w filmie „Polityka” Patryka Vegi.

O osiągnięcia Marii Dębskiej już sobie powiedzieliśmy. Musimy przyznać, że nas oboje zachwycają. Jako zwykli ludzie możemy im zazdrościć nie tylko talentu, który niewątpliwie mają ogromny, ale także tej miłości. Widać po nich (już na pierwszy rzut oka), że są sobie przeznaczenie. Naprawdę ślicznie ze sobą wyglądają. Zatem jeśli chcielibyśmy zrobić listę czego możemy zazdrościć Marii Dębskiej i Marcinowi Bosakowi, to z pewnością miałaby ona masę pozycji. Tego możemy być pewni.

Oczywiście możemy parze zazdrościć także przepięknego ślubu. Na ślubnym kobiercu prezentowali się genialnie. W zasadzie tak samo pięknie wyglądali w podróży poślubnej we Włoszech. Mogliśmy podziwiać kilka fotek, ponieważ autorka wrzuciła je na Instagram. Szczególnie podoba nam się zdjęcie, na którym aktorka biegnie po plaży w samym stroju kąpielowym. W związku z powyższym warto także dodać, że możemy pozazdrościć aktorce figury. Ma ją świetną.

Maria Dębska Instagram

No cóż, pozostaje nam obserwować parę zarówno pod kątem dostępnym informacji z życia prywatnego, jak i także z ich życia zawodowego. Obie płaszczyzny im się jak na razie udają bez żadnego problemu i bez żadnych zarzutów. Mamy nadzieję, że tak będzie jeszcze przez długie, długie lata, a najlepiej na zawsze. Tego im życzymy z całego serca.

Będziemy na pewno obserwować media społeczności zarówno aktorki, jak i także aktora.