Mamaginekolog – świetny blog

Jeśli jesteś w ciąży czy też przywitałaś już na świecie swoje dziecko, to powinnaś korzystać z porad mam, które specjalizują się w pomocy innym. Tym właśnie sposobem natrafimy na blog mamaginekolog.

Kto prowadzi tego bloga?

Blog mamaginekolog to naprawdę fantastyczny blog. Jesteśmy ciekawi kto go prowadzi. Autorem bloga jest Nicole-Sochacki-Wójcicka. Jest to kobieta, która jest ginekologiem-położnikiem podczas specjalizacji. Ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Po krótkich wakacjach tygodniowych zaczęła przygodę z ciążą, ale nie własną.

Spędziła kolejne dwa lata w Londynie. Pracowała w jednym z najlepszych ośrodków prenatalnej diagnostyki. W roku 2012 wróciła z powrotem do Warszawa i pracuje od tego właśnie czasu w I Klinice Położnictwa i Ginekologii oraz także w kilku przychodniach prywatnych.

Kobieta opowiada nam, że ma do czynienia tygodniowo z pięćdziesięcioma kobietami w ciąży. Bada, doradza oraz także prowadzi. Jednak najważniejsze jest to, że uważa, że ma najlepszą pracę na ziemi. Tłumaczy to tym, że ma do czynienia z najszczęśliwszymi chwilami w życiu ludzi.

Blog to prawdziwa wytwórnia porad

Nie da się ukryć, że na blogu znajdziemy absolutnie wszystko to czego oczekujemy. Blog rozrósł się tak bardzo, że Nicole pomagają inne kobiety. Są to Alicja, Magda, Monika oraz Karolina. Wszystkie kobiety są wykształcone, doświadczone i uważają się za kobiety szczęśliwe i spełnione.

W ich zawodach jest to niesamowicie ważne. Jak widzimy na powyższym nie musimy już kompletnie sięgać po papierowe książki. Bowiem w Internecie mamy dostępnych masę porad, do których możemy sięgnąć każdego dnia. Wystarczy, że wpiszemy adres bloga mamaginekolog i możemy tak czytać cały dzień.

Co więcej możemy liczyć na wzajemną wymianę myśli i problemów. Za pośrednictwem tego bloga możemy poznać wiele kobiet, które znajdują się aktualnie w podobnej sytuacji życiowej. Czasami mamy do czynienia z kobietami, które mają takie same problemy jak my. Niekiedy możemy się całkiem anonimowo zwierzyć, co również doceniamy.

Oczywiście blog ten nadaje się idealnie nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. W zasadzie to każdy znajdzie tam coś ciekawego dla siebie. Dajmy się ponieść tej lekturze, a nie będziemy żałować nawet minuty spędzonej na czytaniu tego bloga. Tego akurat możemy być pewni.

Dziękujemy wszystkim autorkom tego bloga za to, że codziennie przekazują nam cenne informacje i niejednokrotnie wyciągnęli nas z opresji. Mamy nadzieję, że nigdy nie przestaną nas zaskakiwać.