Kurs makijażu – Czy warto zapisać się na indywidualne lekcje ?

Makijaż tak naprawdę jest elementem dnia każdej kobiety, gdzie niektóre nie wyobrażają sobie życia bez niego, a ile błędów nieświadomie robimy podczas porannej rutyny.

Makijaż tak naprawdę jest elementem dnia każdej kobiety, gdzie niektóre nie wyobrażają sobie życia bez niego, a ile błędów nieświadomie robimy podczas porannej rutyny. Wydaję się nam, że teoretycznie o nim wszystko wiemy, ale niestety muszę Cię zasmucić, ponieważ jest tyle tajników i sztuczek wartych poznania, że szkoda z tego nie skorzystać.

Swoją drogą oprócz tego, że możemy dowiedzieć się wielu ciekawostek to możemy również dowiedzieć się jak zakryć coś co nam przeszkadza, a uwydatnić to co traktujemy jako nasz atut. Pomijając ciekawostki i sztuczki ile możemy zaoszczędzić czasu potrafiąc perfekcyjnie machać pędzlem na naszej twarzy- co oszczędzi nam mniej nerwów spiesząc się rano do pracy, a wyjdziemy perfekcyjnie pomalowane.

Kurs makijażu w tych czasach jest na wyciągnięcie ręki, więc czemu by nie chcieć z tego skorzystać? Cenna wiedza, którą chce znać większość kobiet, jaką można dowiedzieć się podczas kursu.

Dzielą się na :

 • Indywidualne
 • Grupowe

  Ja osobiście preferuje indywidualne, ponieważ osoba która prowadzi kurs jest 100% dla mnie i wszystkie moje wątpliwości, jest w stanie podejść do mnie bardzo indywidualnie, pokazując jakie kolory są dla mnie najlepsze, nauczy w pełni dobrać najlepszy podkład do rodzaju skóry,  a co jest ważne podczas indywidualnego kursu makijażu w pedzlove.pl możemy powiedzieć co chcemy pominąć, a co chcemy wiedzieć więcej, co na kursach grupowych nie uzyskamy, ponieważ trzeba iść zgodnie z programem kursu.

 Indywidualny kurs makijażu jest dla Ciebie gdy :

 • Chcesz dowiedzieć się jak poprawnie konturować twarz co jest trudne do nauczenia samemu, tutaj jest potrzebna pomoc profesjonalisty.
 • Masz problemy z wybraniem odcieniu podkładu/pudru/cieni do typu swojej urody.
 • Nie potrafisz posługiwać się akcesoriami do makijażu takimi jak pędzle, gąbeczki itd..
 • Nie potrafisz zakryć zaczerwień, blizn, trądziku na swojej twarzy.
 • Nie wiesz jaki powinnaś mieć kształt brwi.
 • Chcesz zakryć cienie pod oczami.
 • Nie wiesz jakie dobrać kremy dla podstawowej pielęgnacji.
 • Nie wiesz jak malować rzęsy, żeby nie były posklejane, albo aby były dłuższe.
 • Chcesz nauczyć się malować usta.
 • Może chcesz poprawnie przykleić rzęsy.
 • Chcesz potrafić utrwalić makijaż.
 • Jak optycznie powiększyć usta i dobrać odpowiedni kolor błyszczyka.
 • Dowiedz się teraz czym najlepiej nakładać podkład krok po kroku 

   I można tutaj wymieniać i wymieniać…

Moim zdaniem oprócz cennej praktycznej wiedzy, która pozostanie w Tobie na lata. Nauki dziennego makijażu i wieczorowego. Zwróćmy uwagę na to, że na kurs wydamy raz i zostajemy z cennymi praktykami, a ile razy musiałaś szukać kosmetyczki na komunie, chrzciny czy wesele? W takiej sytuacji mówiąc krótko zaoszczędzasz pieniądze, ponieważ za takie usługi musisz płacić za każdym razem i przede wszystkim cenny czas na dojazd do kosmetyczki, którego najczęściej zbyt dużo nie mamy w życiu codziennym.

Co według mnie jest jeszcze fajne w umiejętnościach takich jak pomalowanie się samemu – można malować bliskie osoby mamę, przyjaciółkę.. Na różne imprezy okolicznościowe i mieć z tego frajde. No i jeszcze jedna ciekawa sprawa możesz po takim kursie dorobić sobie klientki, ogłaszając się w internecie.

Raz na jakiś czas dojechać do klientki, zawsze dodatkowe pieniądze się przydadzą na nową sukienkę czy torebkę. Po kursie będziesz mogła eksperymentować z różnymi ciekawymi makijażami na sobie i swoich koleżankach, a zakupy w drogerii będą sprawiały Ci wielką radość. Ważne jest to, że po kursie możesz uzyskać pewność siebie, gdyż odpowiednio dobrany makijaż podkreślający stylizację i urodę- potrafi bardzo dużo dać nam na plus.

Zastanów się nad zapisaniem na indywidualny kurs makijażu poważniej.

Ja wymieniłam tylko kilka zalet, a uwierz mi jest ich o wiele, wiele więcej. Taka nauka nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a czemu by nie iść na taki kurs? Zobacz potem miny koleżanek w pracy, które będą Ci zazdrościć ” wow, ale masz makijaż jak to zrobiłaś” nie ukrywajmy, nie byłabyś wewnątrz siebie dumna? Pewnie, że byłabyś jak to już na kobiety przystało. Pewność siebie, duma, profesjonalny makijaż i indywidualne podejście do kursantki- czyli Ciebie.. Hmm brzmi ciekawie.