Komu pasują włosy do ramion z grzywką?

Włosy do ramion z grzywką wracają w naprawdę wielkim stylu. Przez wiele lat usłyszeć można było, że włosy do ramion są nudne i przeżytkiem. Nic mylnego. Fryzura ta naprawdę może być moda oraz sprawić, że będziemy wyglądały naprawdę interesująco. Dowiedzmy się jak taką fryzurę nosić oraz komu ona pasuje?

Klasyka czy też najnowszy krzyk mody?

Musimy powiedzieć to wprost. Były takie czasy, w których włosy do ramion z grzywką były uważane na neutralną fryzurę oraz także są pozbawione polotu. Ostatnie trendy także pokazują, że ta fryzura jest jak najbardziej na topie. Salony fryzjerskie najbardziej ekskluzywne zaczęły się specjalizować w jej wykonaniu. Kompletnie nie jest to przypadek. Włosy do ramion bowiem zostały spopularyzowane przez ogromną rzeszę celebrytek, dla których fryzura ta okazała się już strzałem w dziesiątkę.

Taka właśnie fryzura zdobyła popularność między innymi dzięki Kim Kardashian. W związku z tym kompletnie nas nie dziwi, że włosy do ramion tak naprawdę stały się przebojem sezonów ostatnich.

Różne fryzury z włosami do ramion

Każda osoba powinna mieć świadomość, że jest naprawdę wiele możliwości jeśli chodzi o układanie włosów do ramion. Do najpopularniejszych oraz jednocześnie najciekawszych fryzur należą: kręcone włosy do ramion, proste włosy do ramion, cieniowane włosy do ramion, włosy do ramion ombre czy też włosy do ramion z grzywką.

Na pewno idealnym wyborem są włosy do ramion z grzywką. Jest to wybór idealny dla wszystkich kobiet, które lubią tak zwany messy look. Fryzura ta nadaje się dla osób, które nie zamierzają poświęcać za dużo czasu na stylizację. Oczywiście nie jest to jedyny argument. Grzywka bowiem komponuje się naprawdę świetnie z lśniącymi oraz prostymi włosami do ramion. Na tym polega właśnie piękno grzywki. Pasuje praktycznie do absolutnie każdego uczesania.

A jak sobie zrobić grzywkę w stylu messy hair? Jest to tak naprawdę bardzo proste. Do tego nie zabiera zbyt wiele czasu. Najlepiej będzie do tego użyć pianki push up. Wciera się ją w grzywkę zwilżoną. Później wysuszyć należy włosy w pozycji koniecznie „głową w dół”. Na sam koniec wcieramy w nie odrobinkę żelu. Chodzi dosłownie o odrobinkę. Podkreślamy to, aby nie przesadzić z ilością ta. Oczywiście najrozsądniej udać się do fryzjera. Samodzielnie niestety możemy narobić sobie więcej szkody niż pożytku. Zapamiętajmy sobie to. Samo obcięcie wcale nie jest kosztowne, a więc tym bardziej warto się udać do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Nie będziemy żałowały tego wyboru. Na pewno nie.