Kolorowy prezent na Dzień Mamy – skarpetki nie do pary

Kwiecień ze swoją kapryśną pogodą powoli odchodzi w niepamięć, ustępując miejsca słonecznemu majowi, który przynosi ze sobą również wiele ciepłych emocji. Duża część z nich wynika z nadchodzących świąt. Najpierw, owszem ważna, majówka z atmosferą grilla i odpoczynku. Ale zaraz potem nadchodzi nie lada okazja do wyrażenia miłości – czyli Dzień Mamy. Obchodzony w trochę innych datach w różnych krajach (np. w Niemczech na początku miesiąca), jednak wszędzie nieodwołalnie związany z rozkwitającą wiosną – zawsze będzie kojarzył się nam ze wszystkim, co dobre: bezpieczeństwem, zaufaniem i troską matczynego serca.

Być może warto za ciepło serca odpłacić się ciepłem dla stóp? Na pewno zastanawiacie się jak zrobić prezent, który dobrze wyrazi uczucia, a jednocześnie nie będzie sztampą i banałem. Cięte wiosenne kwiaty, tulipany i żonkile są niezwykle piękne, ale może czasem warto doposażyć podarunek o dodatkowy akcent? Dobrym pomysłem mogłyby być ubrania, zarazem praktyczne i wywołujące radość. Gdyby tak damskie skarpetki miały na sobie tulipany, ech… Zaraz! To przecież możliwe! Łódzka firma Many Mornings produkuje zabawne skarpetki nie do pary, które możesz dopasować tematem do zainteresowań i upodobań mamy (lub w ogóle całej rodziny). Poza motywami kwiatowymi, mamy tu: jedzenie, sport, artystów-malarzy, zwierzęta, codzienne aktywności i wiele, wiele innych. Ponad 150 rozwiązań projektowych czeka na strudzonego zakupowicza, który zmierza krętą drogą do udanego prezentu. Wystarczy, że spojrzysz na odpowiednie drogowskazy, a na pewno zapukasz do drzwi, za którymi idealny podarunek już na Ciebie czeka. 

Boso czy w kolorowych skarpetkach – jak wejść pewnym krokiem w majowe dni?

Późna wiosna znów przypomni nam jak to jest, gdy promienie słoneczne miło ogrzewają nasze ramiona, pączkujące zielone pędy łechcą nasze dłonie, a stąpnie po trawie zaczyna być naprawdę przyjemne. Czy warto poczuć zew natury, zzuć buty, by boso przemierzać ogrody oraz łąki? A może lepiej stąpać ostrożnie po kwietnych przestrzeniach w kolorowych skarpetkach? Oba rozwiązania są dobre! Jeżeli będziecie uważać na rosę i czasem zdradliwe załamania pogody, to każdy pomysł, by być bliżej natury jest dobry. A gdy nie mamy takiej możliwości, spróbujmy dać się ponieść bocianim lotem wyobraźni. Każdego poranka barwne skarpetki mogą przypominać naturalne kolory z lasów, parków i wsi. Pozwólmy sobie przeżywać emocje wynikające z bliskości z tym, co naprawdę ważne, w okolicznościach, które nas nie rozpraszają dodatkowymi bodźcami. Czasem warto odpocząć od intensywnego życia zawodowego, od wyzwań stawianych przed nami przez świat zewnętrzny. No i zawsze warto zrobić to w skarpetkach nie do pary! 

Dla mamy i taty – skarpetki na prezent na wszystkie okazje

Many Mornings szuka rozwiązań właściwych na niemal każdą okazję. Zaraz po Dniu Mamy nadchodzi czerwiec – a wraz z nim Dzień Ojca, który czasem przysparza jeszcze więcej prezentowego bólu głowy niż inne święta. Okazuje się, że kolorowe skarpetki na prezent to rozwiązanie, które sprawdza się niemal za każdym razem. Odwracamy stereotyp do góry nogami, na swoją korzyść. Z jednej strony skarpetkowe podarunki dla mężczyzn kojarzą nam się z czymś banalnym. Jeżeli jednak postawimy na innowacyjne rozwiązania projektowe, dodamy szczyptę humoru, to jesteśmy w stanie ubarwić każdy poranek swojej całej rodziny i przyjaciół!