Kim jest personal shopper?

Personal shopper jest osobistym stylistą, który nam pomoże wykreować wizerunek czy też odnaleźć swój własny cel. Podpowie nam w jakich kolorach oraz fasonach wyglądamy najkorzystniej. Dowiedzmy się na ten temat nieco więcej.

Moda na personal shoppera

Personal shopper jest naprawdę bardzo popularny. Nie jest to jedynie nasz wymysł czy też jakaś fanaberia. Jak najbardziej postać ta jest odpowiedzią na potrzeby rosnące konsumentów świadomych. Wiemy doskonale, że wygląd jest naszą wizytówką, a dopasowanie ubrania, perfekcyjny makijaż czy też niebanalna fryzura zmienią nas i to nie do poznania.

Obecnie każda większa handlowa galeria oferuje usługę zakupów wspólnych ze stylista osobistym, a liczba kobiet oraz mężczyzn, którzy wykonują ten zawód rośnie stale. Oferta większości stylistek osobistych jest naprawdę bardzo podoba. Usługa podstawowa to analiza sylwetki, która polega na ocenie samej figury. Jest to analiza wszelkich zalet oraz wad. Możemy skorzystać także z kolorystycznej analizy, wspólnych zakupów, przeglądu szafy czy też metamorfozy, która oznacza zmianę całkowitą wizerunku. Wielu personal shopper w swojej ofercie ma także ślubne stylizacje, warsztaty, a nawet szkolenia dla firm z zakresu biznesowego wizerunku.

Ile kosztuje taka pomoc?

Zakupy ze stylistą osobistym niestety nie należą do usług najtańszych. Jeśli chcemy naprawdę dobrze wyglądać, to zainwestować nieco musimy. Zacznijmy od usługi podstawowej. Za konsultację, która trwa około dwóch do trzech godzin musimy zapłacić między 150 a 300 złotych. Za kolorystyczną analizę, która polega na dobraniu poszczególnej palety kolorów również zapłacimy tyle samo. Sam remanent w szafie to usługa jeszcze droższa.

Personal shopper doradzi nam z czego zrezygnować, a co się nadaje do wykorzystania. Zaproponuje nam połączenia, o której nawet nie śniłyśmy. Całe spotkanie nawet może trwać cztery godziny. Za godzinkę takiej konsultacji zapłacimy nawet sto złotych. Średnio takowa usługa to koszt około 200 do 400 złotych. Jeśli mamy wrażenie, że nasza szafa wymaga pewnego uzupełnienia czy też wymiany, to możemy nawet się zdecydować na zakupy wspólne. Jest to usługa, która się cieszy popularnością chyba największą. Po pierwsze unikniemy wpadek zakupowych. Nowe ubrania leżeć będą jak ulał oraz pozwolą nam stworzyć wiele, przeróżnych stylizacji. A po drugie zyskamy wiedzą, którą możemy wykorzystać w przyszłości.

We wszystkich większych oraz średnich miastach z takowej usługi możemy skorzystać. Nie ma z tym żadnego problemu. Warto personal shopper znaleźć w sieci. To najłatwiejszy sposób.