Kim jest Paulina Wyka? [wiek, Instagram, dzieci]

Wiemy doskonale kim jest Maciej Zakościelny. Jest to jeden z najbardziej utalentowanych oraz najprzystojniejszych aktorów. Przyjrzyjmy się teraz jego wybrance. Ukochaną Macieja Zakościelnego jest Paulina Wyka. Przybliżmy sobie jej postać.

Przepiękna para

Paulina Wyka jest fotomodelką. Ma na swoim koncie współpracę z przeróżnymi agencjami oraz także sesje dla bardzo wielu magazynów. Po karierze wieloletniej w zawodzie, zdecydowała się jednak skupić na rodzinie. Pomimo tego, że błysk fleszy raczej nie jest jej obcy, to raczej na czerwonym dywanie nie pojawia się ze swoim partnerem.

Modelka oraz aktor są ze sobą związani już od kilku dobrych lat. Plotki oficjalne o ich romansie już się pojawiły w roku 2014. Pomimo, że do dnia dzisiejszego nie są w oficjalnym małżeńskim związku domyślać się można, że układa im się bardzo dobrze. Mają ze sobą dwójkę dzieci. Wkładają w ich wychowanie całe serce. Para imponuje nam tym, że ceni sobie prywatność. W związku z tym niechętnie dzielą się informacjami o swojej rodzinie.

Dzieci

Pierwszy syn tej pary to Borys. Borys przyszedł na świat w roku 2016. Wówczas do samego rozwiązania ukrywali ciążę kobiety. Nie chcieli, aby ktokolwiek o tym wiedział. Z kolei drugie dziecko przywitali w maju 2018 roku. Do tej pory niestety nie zdradzili jego imienia. Jednak na społecznościowych mediach kobiety znaleźć można zdjęcia, na których karmiła piersią. Wiemy doskonale, że zdjęcia tego typu wciąż budzą sporo kontrowersji wśród internautów. Twarze ich dzieci w mediach społecznościowych są zawsze zasłaniane. W związku z tym do tej pory nie dowiedzieliśmy się jak ich synowie wyglądają.

Na Instagramie konto Pauliny Wyki znajdziemy pod nazwą taką jak @paulinawyka. Jej aktywność aktualnie śledzi około czternastu tysięcy użytkowników Instagrama. Znajdziemy tam naprawdę sporo zdjęć, które pokazują, jak ich życie wygląda prywatnie. Znajdziemy jednak także zdjęcia z różnych imprez pozowane dla fotoreporterów. Co więcej wśród nieco starszych zdjęć odszukać można zdjęcia z sesji profesjonalnych modelki. Dzięki temu można sprawdzić, czy kobieta się zmieniła po urodzeniu swojej dwójki dzieci.

Oczywiście dojdziemy w moment do wniosku, że nie zmieniła się w ogóle. Wygląda tak samo przepięknie, jak kilka lat temu. Każdy mężczyzna może pozazdrościć Maciejowi Zakościelnemu tak cudownej kobiety. Musimy przyznać, że tworzą przepiękną oraz cudowną rodzinę. Jesteśmy pewni, że w końcu zobaczymy ich w pełnej okazałości. Życzymy całej rodzince wszystkiego co najlepsze.