Kim jest Paulina Smaszcz? ]wiek, dzieci, Instagram]

Paulina Smaszcz to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która cieszy się sympatią widzów. W 2019 roku życie ciężko ją doświadczyło. Ciężko zachorowała, straciła pracę, zmarł jej tato i dwie bliskie przyjaciółki, a także rozwiodła się po 23 latach małżeństwa. Sprawdźcie, co jeszcze wiadomo na je temat!

Kim jest Paulina Smaszcz?

Paulina Smaszcz urodziła się 8 lutego 1973 roku w Poznaniu. Studiowała filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim oraz socjologię na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Będąc w liceum, pracowała jako hostessa, a następnie jako szefowa hostess na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To tam dostrzeżona przez właścicielki agencji modelek „Skandal”, z którym rozpoczęła współpracę jako modelka. Działalność w branży mody zakończyła na drugim roku studiów.

Oprócz tego, że jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, zajmuje się pracą na rzecz kobiet, wykłada na uniwersytetach i prowadzi warsztaty. Karierę zawodową zaczynała w PZU S.A. Następnie pracowała dla firm takich jak Red Bull, Orange i Microsoft. W telewizji zatrudniona była TVP1, TVP2 i TVN Style, pracowała również dla Wizja Sport. Jest autorką książki Mama i tata to my.

Paulina Smaszcz — mąż

Przez 23 lata mężem Pauliny Kurzajewskiej był dziennikarz i prezenter Maciej Kurzajewski, który od wielu lat prowadzi programy oraz studia związane z tematyką sportową. Ich małżeństwo było uznawane za jedno z najlepszych w polskim show-biznesie.

Paulina Smaszcz — dzieci

Pierwsze dziecko Kurzajewskich pojawiło się na świecie rok po ich ślubie. Syn Franciszek przyszedł na świat w 1997 roku. Obecnie studiuje za granicą. Drugi z synów — Julian urodził się w 2006 roku.

Paulina Smaszcz — Instagram

Paulina Smaszcz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @paulinasmaszcz. Obecnie prezenterkę obserwuje 48,9 tysięcy internautów. Na profilu można zobaczyć zdjęcia z różnych eventów oraz cytaty Pauliny.