Kim jest Oliwia Bosowska?

Oliwia Bosowska to polska aktorka, która mimo młodego wieku, może pochwalić się już całkiem imponującą filmografią. 22-latka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak ze swoimi fanami dzieli się jedynie wybranymi fragmentami życia. Co wiemy na temat młodej aktorki?

Kim jest Oliwia Bosowska?

Oliwa Bosowska urodziła się 16 marca 1998 roku w Warszawie. Zadebiutowała w 2013 roku rolą Asi w serialu „Dzieciaki”. Młodziutka aktorka ma na swoim koncie role w wielu serialach telewizyjnych oraz filmach krótkometrażowych. Zagrała m.in. w „Pierwszej miłości”, ,,W rytmie serca’’„,Na Wspólnej” i „Pułapce”. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola Darii Lewickiej w paradokumencie „Szkoła”. Pozytywne recenzje zebrała również za kreacje swojej bohaterki w serialu „Pułapka”, który zdobył sympatię telewidzów. W 2020 wraz z Adamem Woronowiczem, Karoliną Gruszką i Maciejem Musiałowskim zagrała w serialu „Kod genetyczny” udostępnianym w serwisie Player oraz emitowanym na antenie TVN.

Oliwia Bosakowska — życie prywatne

Oliwa Bosowska związana jest z kolegą po fachu — Patrykiem Pniewskim. Jakiś czas temu para zamieściła w sieci filmik, na którym nie szczędzą sobie czułości. Od razu pojawiły się pytania, jak długo trwa ich związek. Okazuje się, że nie jest to świeża sprawa. Oboje jednak zgodnie zdecydowali, że nie będą mieszać mediów w swoje życie prywatne i swój związek trzymają z dala od błysków fleszy.

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olivka_bosowska. Na chwilę obecną, obserwuje ją ponad 110 tysięcy użytkowników.