Kim jest Nicole Bogdanowicz?

Nicole Bogdanowicz to aktorka młodego pokolenia, której popularność przyniosła rola w polskim serialu obyczajowym „Przyjaciółki”. Brała również udział w 11. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, gdzie partnerował jej Kamil Kuroczko.

Kim jest Nicole Bogdanowicz?

Nicole Bogdanowicz urodziła się w 19984 roku W Chicago. Jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Warszawie. Aktualnie studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej na Wydziale produkcji filmowej.

Młodziutka aktorka ma na swoim koncie kilka filmowych ról (najczęściej epizodycznych). Zagrała m.in. w takich produkcjach jak „Baby Bump” (2015), „Po prostu przyjaźń” (2017), „Lifting” (2020), „Krime Story. Love Story” (2020), „Gierek” (2021). Wystąpiła również w serialach „Na sygnale” (2014), „Komisarz Alex” (2016), „Lekarze na start” (2017) „Na dobre i na złe” (2017), „W rytmie serca” (2020). Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej jednak rola w polskim serialu obyczajowym „Przyjaciółki”, gdzie od 2012 dogrywa rolę Julki Strzeleckiej (córka Ani i Pawła, w których wcielają się Magdalena Stużyńska oraz Bartłomiej Kasprzykowski). Brała również udział w 11. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, gdzie partnerował jej tancerz Kamil Kuroczko.

Nicole Bogdanowicz i Kamilowi Kuroczce puściły nerwy… - Polsat.pl
Nicole Boogdanowicz i Kamil Kuroczko

Nicole Bogdanowicz oprócz tego, że spełnia się aktorsko, może pochwalić się również wieloma umiejętnościami, tj. judo, jazda konna, patent sternika motorowodnego, uprawnienia młodszego ratownika WOPR, pływanie oraz znajomość języka angielskiego.

Młoda aktorka stara się chronić swoją prywatność. Nie wiadomo nic na temat jej rodziców oraz rodzeństwa. Tajemnicą jest również to, czy aktorka się z kimś spotyka lub, czy obecnie jest w związku.

Nicole Bogdanowicz na Instagramie figuruje pod nazwą: nicole.bogdanowicz. Obecnie obserwuje ją ponad 46 tysięcy osób.