Kim jest Natalia Maczek? [misbhv, musiał, wiek]

Natalia Maczek znalazła się wśród takich gwiazd jak Drake, Rihanna, Mac Miller, ASAP Rocku czy też Kanye West. Dowiedzmy się, kim jest wspaniała kobieta oraz czym zajmuje? Przekonajmy się.

Kto to taki?

Na pewno warto się dowiedzieć kim jest Natalia Maczek? Jest to takie ważne, ponieważ ta wspaniała Polska wyróżniona została ostatnio w naprawdę wyjątkowy sposób. Niedawno niejaki serwis Hypebeast niedawno opublikować listę stu osób, które swoją kreatywnością wpłynęły najbardziej na świat w roku 2018. Obok takich sław jak Pharrell Williams, ASAP Rocku, Drake, Rihanna czy też Mac Miller, znalazła się właśnie nasza Natalia Maczek. Natalia Maczek jest założycielką luksusowej marki.

Nie powinno nas kompletnie dziwić to, że Natalia Maczek się znalazła na tej prestiżowej liście jaką jest Hypebeast. Polka razem z Tomaszem Wirskim założyli MISBHV. Co to takiego? Jest to marka niezwykle luksusowa odzieżowa, która doceniona już została na całym świecie. Nie jest to dla nas zaskoczenie. Wystarczy spojrzeć na te piękne stroje. Tak naprawdę to stroje Natalii Maczek zakładały między innymi Cardi B, Rihanna, Gigi Hadid czy też Kylie Jenner.

Co jeszcze wiemy o Natalii?

Na Hypebeast przeczytać można, że między innymi kreacje Natalii Maczek, jak i także Tomasza Wirskiego nawiązują do doświadczeń polskich, stylów oraz do tego subkultur dekad minionych. Niezwykle doceniona została także współpraca luksusowej marki MISBHV z takimi markami jak KITH czy też Reebok.

Gdzie możemy podziewać stroje naszej uzdolnionej Natalii Maczek? Na pewno miejscem, w którym dostrzec możemy kreatywność Natalii Maczek są na pewno jej media społecznościowe. Głównie zachęcamy, aby zerknąć na Instagram Natalii Maczek. W tym miejscu Polska tam zamieszcza nie tylko same zdjęcia z wybiegów, ale także pokazują to wszystko, co ją w jakiś sposób inspiruje.

Gdy już zerkniemy na Instagrama tej uzdolnionej kobiety będziemy w szoku. Jej ubrania naprawdę są przepiękne. Są inspirujące i można o nich powiedzieć, że w tej ofercie każdy w zasadzie mógłby znaleźć coś dla siebie. Niestety wciąż o Natalii Maczek na naszym rodzimym rynku mówi się mało. Na pewno więcej mówi się poza granicami naszego kraju. Musimy to odmienić. W związku z powyższym zachęcamy serdecznie, aby zapoznać się z twórczością Natalii Maczek i polecić ją innym. Twórczość ta powinna zainteresować zarówno kobiety, jak i także mężczyzn. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki Natalii Maczek możemy także pokochać modę nawet amatorsko, ale możemy zacząć się nią bawić.