Kim jest Mateusz Maga? Zobacz najnowsze zdjęcia polskiego modela o androgenicznej urodzie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mateusz Maga zyskał rozpoznawalność dzięki programowi „Top Model”. Chłopak zapisał się w pamięci widzów z powodu oryginalnej, androgenicznej urody i wyjątkowej osobowości. Dziś odnosi ogromne sukcesy za granicą Polskii tow podwójnej roli – modela i modelki.Zdziwieni?

Mateusz Maga – udział w „Top Model”

Mateusza Magę poznaliśmy dzięki IV edycji „Top Model”. Pochodzący z Jarosławia chłopak, wzbudził w show sporo kontrowersji, nie tylko z uwagi na androgeniczną urodę. I chociaż nie dotarł do finału, dziś jego kariera prężnie się rozwija.

Ponad półtora roku mieszkałem w Londynie. Tym samym skupiłem się na rynkach zagranicznych. Cieszę się z tego, że udało mi się zrealizować wszystkie światowe Fashion Weeki, jedne z najważniejszych w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu czy też Londynie — mówi Mateusz Maga.

Model podkreśla, że wygrana w programie nie jest żadnym wyznacznikiem późniejszej kariery.

Wydaje mi się, że to wszystko zależy od tego, że uczestnicy, którzy wygrywają program, być może nagle tracą motywację. Jest to widoczne, że kilka osób nie wykorzystało szansy w modelingu lub woli robić coś innego — wyjaśnił Maga.

W trakcie programu chłopak był wielokrotnie oceniany przez pozostałych uczestników, a jego delikatna uroda oraz szczupła sylwetka była głównym tematem rozmów. Po latach Maga przyznał, że jego psychika nie była wtedy na to wszystko przygotowana.

Załamały mnie opinie, zwłaszcza wśród uczestników. To bycie silnym psychicznie jest ważne w kontekście uczestnictwa w tego rodzaju programach. Ja wtedy nie byłem, więc automatycznie byłem na skreślonej pozycji — opowiada model.

Mateusz Maga — dziś

W ostatnich latach model przeszedł spektakularną metamorfozę – znany z dość wychudzonej sylwetki nabrał imponującej muskulatury, którą chętnie chwalił się w sieci. Obecnie wiele podróżuje po świecie i realizuje swoje marzenia. Jest to możliwe dzięki współpracy z międzynarodowymi klientami, którzy doceniają jego nietypową urodę.

Ponownie wystąpił również na ekranie TVN, biorąc udział w programie „Agent”. Pokazał tam, że nabrał już odporności na hejt, z którym tak długo spotykał się nie tylko w szkole, ale także przez przygodę z show TVN. Aktualnie model próbuje również swoich sił w muzyce — niedawno opublikował swój debiutancki utwór i teledysk „First Kiss”.