Kim jest Małgorzata Dacko?

Igor Herbut

Małgorzata Dacko oraz Igor Herbut związani są ze sobą od lat. Muzyk opublikować zdjęcie ze swoją najukochańszą i porównał ich do postaci z bajki pod tytułem „Piękna i Bestia”. Fani nie omieszkali skomentować tego zestawienia w równie wzruszający sposób.

Kariera Igora Herbuta

Igor Herbut przez kilka lat tworzył zgrany zespół LemOn. Z zespołem wydał cztery płyty. Bez dwóch zdań zapewniły one grupie sporą rozpoznawalność oraz także naprawdę dużą liczbę fanów. Obecnie Igor Herbut postawił już na solową karierę. W dniu 17 kwietnia ubiegłego roku ukazał się jego album debiutancki pod tytułem „Chrust”.

Poza tym muzyk prowadzi także swój program autorski na antenie RMF Classic. Puszcza on swoim słuchaczom muzykę z bardzo znanych filmów.

Tak naprawdę to Igorowi kilka miesięcy temu do głowy przyszło marzenie. Chodziło właśnie o spróbowanie cyklicznego, autorskiego programu w radio. Najpierw nie wierzył w siebie, ponieważ nie jest z zawodu dziennikarzem. Później sobie przypomniał, ile razy powtarza swoim fanom, że marzenia się spełniają. Igor Herbut potrzebuje cały czas kontaktu z ludźmi. Okazało się, że jego pragnienie się urzeczywistniło.

Na pewno poza zmianami na arenie zawodowej także doszły te w osobistym życiu. Artyście rok temu urodził się syn. W związku z tym spełnia się w roli ojca.

Związek godny pozazdroszczenia

Partnerką muzyka Igora Herbuta jest Małgorzata Dacko. Para się poznała w pracy. Bowiem Małgorzata była menedżerką zespołu LemOn. Do tego była także współautorką tekstów. Dla wielu osób kontrowersją jest to, że jest starsza o osiem lat od swojego ukochanego. Małgorzata Dacko zawodowo zajmuje się telewizyjną produkcją.

Po publikowanych wspólnie zdjęciach w mediach społecznościowych można wywnioskować, że są oni naprawdę piękną oraz także zgraną para. Zawsze spoglądają sobie głęboko w oczy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że naprawdę są piękną parą. Na pewno zaznaczyć musimy, że różnicy wieku kompletnie nie widać. Małgorzata Dacko jest przepiękną kobietą. Tworzą z Igorem parę jak ze snów. Do tego jeszcze synek równie piękny, który na pewno jeszcze bardziej ich zbliżył.

Jako fani żałujemy tylko tego, że Igor Herbut tak niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Ubolewamy nad tym. Chcemy naprawdę wiedzieć o nich więcej i więcej. Chociaż taka miarkowana dawka jeszcze bardziej na nas działa. Pobudza naszą ciekawość i z chęcią obserwujemy nowe newsy.

Na sam koniec nie pozostaje nic innego jak życzyć zakochanej parze dalszych lat miłości, szczęścia i długiego wspólnego życia. Jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie.