Kim jest Magda Bereda? [wiek, Taniec z Gwiazdami,piosenki]

Magda Bereda to popularna polska youtuberka, która od kilku lat zachwycała widzów swoim muzycznym talentem. Wystąpiła między innymi w 2. edycji programu The Voice Kids, gdzie pomagała utalentowanym dzieciom w przygotowaniach do programu. Co warto wiedzieć o Magdzie Beredzie?

Kim jest Magda Bereda?

Internetowa kariera Magdy Beredy rozpoczęła się w 2011 roku od wstawiania na Youtubie coverów znanych utworów. Większość z nich cieszyła się dużą popularnością, ale największym hitem okazała się przeróbka „Despacito”, czyli „Siedź tu cicho”, która została odtworzona około 5 milionów razy!

Przeróbki nie są jedynymi zdolnościami Magdy. Vlogerka komponuje również muzykę oraz pisze własne teksty i ma na koncie kilka autorskich kawałków, a także teledysków (jednym z nich pochwaliła się na żywo podczas programu Dzień Dobry TVN).

W wolnym czasie Magda Bereda prowadzi również bloga, gdzie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. W 2019 roku wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, gdzie partnerował jej Kamil Kuroczko.

Magda Bereda — wiek

Magda Bereda urodziła się 11 kwietnia 1996 w Warszawie.

Magda Bereda — piosenki

Magda chętnie przedstawia utwory Disneya:

  • 2019: Psiak Królowej, piosenka Psia Kostka wraz z Oliwią Wieczorek oraz Piotrem Rubikiem.
  • 2019: Baranek Shaun Farmagedon, piosenka Pomocne Kopytko wraz z Antkiem Scardiną, Marcinem Januszkiewiczem oraz Piotrem Rubikiem.

Magda Bereda — Instagram

Magda Bereda posiada konto na Instagramie o nazwie @magdabereda. Obserwuje ją 870 tys. osób.