Kim jest Maciej Smoliński?

Maciej Smoliński kojarzy nam się niewątpliwie z muzyką disco polo. Muzyka ta towarzyszy nam już nie przerywalnie od dziewięćdziesiątych lat. Przeboje tego gatunku obecne są w zasadzie na każdym weselu.

Powstanie stacji Polo TV

W 2011 roku powstała stacja telewizyjna Polo TV. Osiąga ona po dzień dzisiejszy prawdziwe rekordy oglądalności. Jedną z jej twarzy jest właśnie Maciej Smoliński, który jest nie tylko absolwentem dziennikarstwa, ale także konferansjerem, prezenterem oraz wokalistą.

Przygoda Macieja Smolińskiego w stacji tej rozpoczęła się oczywiście od castingu. Maciej przyznał się, że stres mu towarzyszący był ogromny. Nie wiedział po prostu co go czeka. Na przesłuchaniu postawił na naturalność oraz także umiejętność niepoddawania się nawet w momentach najbardziej stresujących. Spotkanie zakończyło się propozycją. Maciej otrzymał propozycję prezentera oraz twarzy stacji. Z każdym kolejnym rokiem pracy oddaje całe serce swojej pracy i tejże stacji. Maciej Smoliński jest niezwykle lubiany przez widzów. Dostaje w ten sposób rekompensatę nocy zostawionych w redakcji, stresu oraz wielogodzinnych nagrań. Jak widać na załączonym obrazku – ciężka praca jak najbardziej popłaca.

Maciej Smoliński przyznaje, że jest to niezwykle ekscytujące, że może budować nową markę w telewizji. Dokłada swoją cegiełkę niemal każdego dnia. Przyznaje, że kocha swoją pracę. Wcale mu się nie nudzi. Wręcz przeciwnie – chce więcej i więcej. Uważa i obiecuje swoim widzom, że jeszcze nieraz ich zaskoczy.

Życie prywatne

Jeśli chodzi o życie prywatne Macieja Smolińskiego to urodził się w Milanówku i do dnia dzisiejszego tutaj mieszka. Kocha swoją miejscowość rodzinną i klimat niesamowity przedmieścia. Dosłownie czterdzieści kilometrów dzieli go od Warszawy. Dojeżdża codziennie do pacy autem. Dzięki temu ma kilkadziesiąt minut na słuchanie muzyki i pozałatwianie wszystkich spraw przez głośnomówiący zestaw.

Przyznaje, że w jego życiu najważniejsza jest rodzina. Jednocześnie członkowie rodziny są także jego największymi kibicami. Cieszy się, że jest olbrzymim szczęściarzem, ponieważ się wychował w domu, w którym szanowany był każdy człowiek. Swoich rodziców kocha nad życie oraz jest im cały czas wdzięczny, że dali mu największy majątek, którym jest wychowanie.

Na pewno wzrusza nas to szczególnie w takich podłych czasach, gdy pomiędzy ludźmi panuje ostra rywalizacja i niektórzy niestety idą po trupach do celu. Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy mają w swoim życiu wartości i zasady, których się trzymają.