Kim jest Ludwika Cichecka? [wiek, Instagram, Kuba Wojewódzki]

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce — Kuba Wojewódzki wrzucił ostatnio do sieci zdjęcie z piękną modelką. O kobiecie natychmiast zrobiło się bardzo głośno, lecz nie ze względu na jej sukcesy w branży modowej. Wiele osób podejrzewa, że jest ona długo skrywaną partnerką Wojewódzkiego. Kim jest Ludwika Cichecka? Jeśli jesteście ciekawi informacji na temat kobiety, zapraszamy do poniższego artykułu!

Kim jest Ludwika Cichecka?

Ludwika Cichecka ma 29 lat i pochodzi z Rybnika. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje nad swoją karierą w modelingu. Patrząc na zdjęcia kobiety, trzeba przyznać, że jej uroda robi naprawdę duże wrażenie.

Wybranka Kuby Wojewódzkiego ma na swoim koncie wiele sukcesów w branże modowej. Brała również udział w kilku konkursach piękności. W 2016 roku walczyła o koronę Miss Polonia 2016, ostatecznie przegrała z Izabellą Krzan. Została natomiast Miss Publiczności. W 2019 zwróciła na siebie uwagę większej ilości osób biorąc udział w sesji dla magazynu Playboy.

Ludwika Cichecka i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie potwierdził oficjalnie związku z Ludwika Cichecką. Dziennikarz podsyca jedynie plotki na ten temat. Zdjęcie, które pojawiło się niedawno w jego social mediach, sugeruje jednak, że piękna modelka jest tajemniczą partnerką Kuby. Tym bardziej że Wojewódzki podpisał je romantycznym cytatem:

Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim…

Ludwika Cichecka — Instagram

Ludwika Cichecka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ludwika.c. Na chwilę obecną, jej konto obserwuje ponad 60 tysięcy użytkowników.