Kim jest Leon Myszkowski?

Leon Myszkowski jest bardzo znany w naszym polskim show biznesie i to już od momentu przyjścia na świat. Wszystko dlatego, że jego matką jest Justyna Steczkowska – najbardziej ceniona polska wokalistka. Poznajmy syna Justyny Steczkowskiej nieco bliżej.

Wiek Leona

Leon Myszkowski urodził się 1 września 2000 roku. Leon jest najstarszy ze swojej trójki rodzeństwa. Pomimo, że jego rodzaju długo się starali go utrzymać z daleka od mediów, to wkroczył ostatecznie do tego świata. Musimy przyznać, że naprawdę dobrze sobie radzi, a jego popularność cały czas wzrasta.

Rodzice Leona

Ja już wspomnieliśmy wcześniej, Leon to syn muzycznej gwiazdy Justyny Steczkowskiego oraz Macieja Myszkowskiego. Jego ojciec to architekt, a w przeszłości działał prężnie w branży modowej. Kilka lat temu, rodzice Leona, że mają poważny kryzys małżeński. Jakby tego było mało, zdecydowali się na separację. Jednak ostatecznie udało się im powrócić do stanu sprzed problemów oraz razem ze swoją trójką dzieci tworzą naprawdę szczęśliwą rodzinę.

Książka

Syn Justyny Steczkowskiej jest miłośnikiem gotowania już od najmłodszych lat. Wielokrotnie brał udział w telewizyjnych programach w takiej właśnie tematyce. Poza tym wydał też swoją własną książkę z przepisami. Cieszyła się naprawdę dobrym odbiorem. Leon do tego prowadzi swój własny kanał na YouTube. Dzieli się tam swoimi kuchennymi sekretami.

Jednak pasją tego młodego mężczyzny jest nie tylko gotowanie, ale także odziedziczył po swojej matce miłość do muzyki. Próbuje swoich sił w branży z Michałem Harasimiukiem. Tworzą duet DOUBLE LOUD3RS. Z uwagi na jego styl oraz urodę jest niezmiernie często porównywany do Justina Biebera.

Jak każda znana osoba tak również Leon Myszkowski jest oczywiście na Instagramie i prowadzi swoje konto. Możemy go odnaleźć po nazwie @leonmyszkovsky. Aktualnie jego aktywność śledzi około dwudziestu tysięcy użytkowników. Jak na takiego młodego człowieka, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w show biznesie, to jest to naprawdę imponująca liczba.

Na pewno Justyna Steczkowska i jej mąż są dumni z Leona, jak i także z pozostałych swoich dzieci. Pomimo kryzysu niedawnego udowodnili wszystkim, że rodzina to siła, a wspólnie mogą naprawdę dużo. To się liczy. Na każdym kroku pokazują także, że można być sławnym i żyć bez skandali i innych wydarzeń. Podziwiamy ich i będziemy pewnie jeszcze bardzo długo podziwiać. Można śmiało powiedzieć, że rodzinka ta ma wielu fanów, którzy im kibicują od wielu, wielu lat i jednocześnie podziwiają.