Kim jest Karolina Sołowow?

Stało się – Rafał Sonik zakochał się na zabój. Ze swoją partnerką nawet mają już dziecko. Kim jest Karolina Sołowow? Kobieta ta jest młodsza o dziewiętnaście lat od najbardziej znanego polskiego rajdowca. Musimy przyznać, że Karolina Sołowow odżywała przy Rafale Soniku. Szczególnie, gdy zeszli się ze sobą, gdy kobieta przeżywała bardzo trudny okres w swoim życiu. Sportowiec otoczył ją miłością oraz opieką. Każdy dzień wspólnie spędzony jest dla nich niemal perfekcyjny. Od razu zaznaczmy, że znają się ze sobą niemal od zawsze.

Różnica wieku nie jest problemem

Karolina Sołowow oraz Rafał Sonik swoim związkiem udowodnili, że różnica wieku im wcale nie przeszkadza. Są zakochani w sobie na zabój. O uczuciu chętnie opowiadają podczas przeprowadzanych wywiadach.

Należy zaznaczyć, że rajdowiec rozstał się ze swoją żoną po imponującym stażu małżeństwa. Byli ze sobą dwadzieścia cztery lata. Niedługo po rozstaniu zaczął się pokazywać z córką swojego przyjaciela. Mowa tutaj o miliarderze z Kielc – Michale Sołowow. Oboje przy sobie czują się wyjątkowo, a Rafał Sonik swoją partnerkę urzekł ciepłem oraz opiekuńczością.

Córka miliardera

Karolina przyznaje, że związek z Rafałem Sonikiem zaczął się w momencie jej życia, który był dla niej najtrudniejszy. Kiedy poznali się bliżej, nie była wcale pewna, czy jest to czas na nowe uczucie. On pomyślał jednak bardzo szybko o nich bardzo poważnie. Od razu otaczał opieką. Był przy Karolinie cały czas. Ich bliskość budowała się w oparciu o naprawdę prawdziwe i niełatwe sprawy. Jednak to właśnie wszystko miało wpływ na jej scementowanie. Karolina przyznała także, że oczarowała ją charyzma Rafała.

Wiele osób jednak zastanawia się kim tak naprawdę jest Karolin Sołowow? Jest to córka miliardera – niejakiego Michała Sołowowa. Jej ojciec posiada majątek, który jest szacowany na niemal siedem miliardów złotych. Jest również jednym z największych giełdowych inwestorów nad Wisłą. Do tego posiada akcje takich spółek jak Barlinek, Echo Investment, Cersanit oraz Synthos. Wcześnie także angażował się w działalność mediów. Był między innymi właścicielem „Przekroju” czy też „Życia Warszawy”.

Na sam koniec warto dodać, że Karolina Sołowow ma synka z Rafałem Sonikiem. Ze związków poprzednich ma także dwójkę innych dzieci. Zakochani przyznają zgodnie, że dzieci w ich życiu są najważniejsze. Warto przyglądać się tej parze. Co jak co, ale jesteśmy pewni, że jeszcze o nich usłyszymy i to w niedalekiej przyszłości. Czego możemy się spodziewać? Tego nie wie nikt.

Dodaj komentarz