Kim jest Karolina Sołowow? [wiek, rodzice, dzieci, instagram]

Stało się – Rafał Sonik zakochał się na zabój. Ze swoją partnerką nawet mają już dziecko. Kim jest Karolina Sołowow? Kobieta ta jest młodsza o dziewiętnaście lat od najbardziej znanego polskiego rajdowca. Musimy przyznać, że Karolina Sołowow odżywała przy Rafale Soniku. Szczególnie, gdy zeszli się ze sobą, gdy kobieta przeżywała bardzo trudny okres w swoim życiu. Sportowiec otoczył ją miłością oraz opieką. Każdy dzień wspólnie spędzony jest dla nich niemal perfekcyjny. Od razu zaznaczmy, że znają się ze sobą niemal od zawsze.

Różnica wieku nie jest problemem

Karolina Sołowow oraz Rafał Sonik swoim związkiem udowodnili, że różnica wieku im wcale nie przeszkadza. Są zakochani w sobie na zabój. O uczuciu chętnie opowiadają podczas przeprowadzanych wywiadach.

Należy zaznaczyć, że rajdowiec rozstał się ze swoją żoną po imponującym stażu małżeństwa. Byli ze sobą dwadzieścia cztery lata. Niedługo po rozstaniu zaczął się pokazywać z córką swojego przyjaciela. Mowa tutaj o miliarderze z Kielc – Michale Sołowow. Oboje przy sobie czują się wyjątkowo, a Rafał Sonik swoją partnerkę urzekł ciepłem oraz opiekuńczością.

Córka miliardera

Karolina przyznaje, że związek z Rafałem Sonikiem zaczął się w momencie jej życia, który był dla niej najtrudniejszy. Kiedy poznali się bliżej, nie była wcale pewna, czy jest to czas na nowe uczucie. On pomyślał jednak bardzo szybko o nich bardzo poważnie. Od razu otaczał opieką. Był przy Karolinie cały czas. Ich bliskość budowała się w oparciu o naprawdę prawdziwe i niełatwe sprawy. Jednak to właśnie wszystko miało wpływ na jej scementowanie. Karolina przyznała także, że oczarowała ją charyzma Rafała.

Wiele osób jednak zastanawia się kim tak naprawdę jest Karolin Sołowow? Jest to córka miliardera – niejakiego Michała Sołowowa. Jej ojciec posiada majątek, który jest szacowany na niemal siedem miliardów złotych. Jest również jednym z największych giełdowych inwestorów nad Wisłą. Do tego posiada akcje takich spółek jak Barlinek, Echo Investment, Cersanit oraz Synthos. Wcześnie także angażował się w działalność mediów. Był między innymi właścicielem „Przekroju” czy też „Życia Warszawy”.

Na sam koniec warto dodać, że Karolina Sołowow ma synka z Rafałem Sonikiem. Ze związków poprzednich ma także dwójkę innych dzieci. Zakochani przyznają zgodnie, że dzieci w ich życiu są najważniejsze. Warto przyglądać się tej parze. Co jak co, ale jesteśmy pewni, że jeszcze o nich usłyszymy i to w niedalekiej przyszłości. Czego możemy się spodziewać? Tego nie wie nikt.

Karolina Sołowow — pasjonatka rajdów

Córka Sołowowa świetnie radzi sobie w tzw. męskim świecie. Karolina Sołowow pokochała smak adrenaliny, którą dają wyścigi samochodowe. Potrafi nawet przejechać Dakar, który jest wyjątkowo trudny dla kobiety, a dla osób ceniących sobie higieniczny tryb życia, wręcz koszmarny. Dakar jest dla Sołowow ważny z wielu względów, ale ich kwintesencją są słowa Rafała Sonika.

Rafał często mówi, że Dakar to jest życie w pigułce. Więc jeżeli przeżyliśmy to życie w pigułce dwa razy, znaczy że może przeżyjemy to życie dalej razem – mówiła przed laty Karolina Sołowow.

Karolina Sołowow — businesswoma

Karolina Sołowow ukończyła studia prawnicze w Krakowie, ze specjalizacją prawa karnego. Po studiach odbywała praktyki w kilku firmach. Pracowała również w grupie North Food Polska, gdzie restrukturyzowała restauracje Yummie oraz w biurze architektonicznym. Obecnie jest partnerem w firmie Tower Executive Search, w której zajmuje się analizami merytorycznymi, prawnymi i ratingowymi projektów.

Kobieta powiązana z dwoma spółkami: CardioCare z Krakowa, która zajmuje się „świadczeniem szeroko pojętych usług w zakresie badań lekarskich oraz działalnością badawczo-rozwojową w zakresie opracowywania, testowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań medycznych” oraz Beauty Concept, również umiejscowiona w Krakowie, działająca w branży salonów piękności i zabiegów kosmetycznych.

Karolina Sołowow — Fundacja „Fabryka Marzeń”

Karolina Sołowow od zawsze udzielała się w akcjach charytatywnych.

Już jako dziecko marzyłam o tym, żeby dzieciom z Afryki zawozić banany. Pomagałam uboższym, tym, którzy tej pomocy potrzebowali. Dość długo pracowałam jako wolontariusz w domu dziecka, kilka razy w tygodniu zajmowałam się tam najmłodszymi dziećmi — mówi.

W 2014 roku na akcji „Czyste Tatry” poznała Katarzynę Konewecką-Hołój, która jest prezesem Stowarzyszenia „Piękne Anioły”.

To był właśnie ten potrzebny każdemu impuls. Kasia ze Stowarzyszeniem zajmuje się między innymi remontowaniem dziecięcych pokoi. Podeszłam i najzwyczajniej zaoferowałam pomoc w realizacji projektu poprzez dołożenie wyposażenia łazienek — dodaje Karolina Sołowow.

Tak zaczęła się ich współpraca. W 2015 roku została oficjalnie zarejestrowana Fundacja „Fabryki Marzeń”. Jej siedziba główna jest w Kielcach, a filia w Krakowie.

Fundacja prowadzi obecnie trzy rodzaje działalności. Pierwszym jest Fabryka Łazienek, której celem jest zmiana komfortu życia przez tworzenie i remontowanie łazienek. W niektórych domach nadal są one „luksusem”. Drugim jest Fabryka Rozwoju Osobistego, która pokazuje, jak można spełniać marzenia w różnych dziedzinach życia. Trzecim jest Fabryka Stypendiów.

Zdolnej młodzieży chcemy pomagać w rozwijaniu jej pasji i umiejętności przez przyznawanie stypendiów. Między innymi w ramach współpracy z „Echem Dnia” chcemy wesprzeć jedną utalentowaną osobę z projektu „Talent Świętokrzyski” i ufundować dla niej roczne stypendium — wyjaśnia prezes Zarządu Fundacji, Andrzej Załucki.