Kim jest Kamil Kuroczko?

Kamil Kuroczko jest perfekcjonistą w życiu oraz w tańcu. Jest wielokrotnie tytułowanym tancerzem towarzyskim, instruktorem oraz jest znanym doskonale tancerzem programu „Dancing with The Stars – Taniec z Gwiazdami”.

Niekończąca się przygoda z tańcem

Kamil Kuroczko nie przestaje nas zaskakiwać. Przygoda z tańcem dla Kamila już się rozpoczęła w wieku szesnastu lat, gdzie swoje pierwsze kroki taneczne stawiał na parkiecie w szkole tańca w Tarnobrzegu „Samba”.

Przeprowadzka do Krakowa pod samymi skrzydłami Janusza Białego w szkole „Idea Kraków” okazała się strzałem w dziesiątkę. Tak naprawdę zaowocowała ona najwyższa klasą taneczną S w latynoamerykańskim stylu oraz także najwyższą krajową klasą w standardowych tańcach. Na swojej tanecznej drodze Kamil dotarł także do półfinału Mistrzostw Polski PTT oraz FTS w dziesięciu tańcach. Musimy także zaznaczyć, że rywalizował dwukrotnie w finale Mistrzostw Polski w klasach w latach między 2011 a 2012.

Nauka pod okiem Kamila

Co jak co, ale Kamil Kuroczko jest absolutnym profesjonalistą. Jest nie tylko genialnym tancerzem, ale także genialnie przekazuje wiedzę swoim uczniom. Wspaniale, że Kamil zdecydował się na prowadzenie własnych zajęć tanecznych.

Jaki Kamil jest na zajęciach? Na swoich zajęciach Kamil dba zawsze o bardzo dobrą atmosferę oraz bardzo szybko nawiązuje kontakt z uczestnikami kursów. Wprowadza on ich (każdego indywidualnie) do swojego oraz także naprawdę niezwykłego świata tańca.

Na pewno pomaga mu to, że jest cały czas pełen energii oraz zapału. Co jak co, ale chyba nigdy nie widzieliśmy Kamila bez uśmiechu na twarzy. Nie ma kogoś takiego jak smutnego Kamila. Kamil jest zawsze pełen wigoru i ma szeroki uśmiech na swojej twarzy. Zaraża on swoją pasją każdego swojego ucznia. Wystarczy, że znajdziemy się w jego towarzystwie.

Gdy tylko ktoś z nas chciałby się nauczyć tańczyć, ale boi się, to od razu powinniśmy zrobić co w naszej mocy, aby nauczył nas tańczyć Kamil. Na lepszego nauczyciela na pewno nie możemy trafić. Będziemy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Gdy na początku będziemy się nieco czuli zawstydzeni, to wraz z pierwszym krokiem tanecznym otworzymy się i będziemy uśmiechać się od ucha do ucha. Gwarantuję także, że nie będziemy mogli się wręcz doczekać kolejnej lekcji tańca. Na pewno szybko połkniemy bakcyla i będziemy chcieli więcej i więcej. Takich uczniów Kamil najbardziej lubi i szanuje. Na pewno nam się to uda i nauczymy się tańczyć, a na dodatek będzie nam to sprawiało naprawdę mnóstwo radości.