Kim jest Justyna Święs? [wiek, Instagram, partner]

Justyna Święs to młoda wokalistka, które występuje w muzycznym duecie o nazwie The Dumplings razem z Kubą Karasiem. Zespół ich zadebiutował w roku 2013 w Internecie. Tym samym duet ten stał się sensacją prawdziwą. Grupa w bardzo szybkim tempie zdobywała następnych fanów, co się wydaje dosyć nieprawdopodobne. Szczególnie za sprawą tego, że nie były promowane wcale. Skąd się wziął ten sukces?

Najważniejsze informacje

Zarówno Justyna Święs, jak i także Kuba Karaś pochodzą ze Śląska. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęli od nagrywania coverów. Okazało się, że artyści młodzi nie tylko się świetnie dogadują, ale także mają bardzo podobne pomysły na eksperymenty muzyczne nieoczywiste. Przykładem jest piosenka „Słodko-słony cios”. Jest to żart konwencyjny.

Internauci w zasadzie zachodzili w głowę, o czym tekst tego utworu mówi oraz próbowali z niego wyciągnąć głębią ukrytą, która musiała się według nich pojawić obowiązkowo.

Ile lat ma Justyna Święs? Urodziła się 16 kwietnia 1997 roku. W wieku 16 roku życia zadebiutowała razem z Jakubem Karasie na Youtubie. Dziewczyna ukończyła muzyczną szkołę, chociaż się przyznaje, że nigdy się nie uczyła śpiewu. Duet ten tworzy muzykę określaną jako elctro pop. Młodzi artyści łączą ciepły oraz delikatny głos Justyny z brzmieniami nowoczesnymi syntezatorów oraz także basów mocnych. Zarówno piszą testy po polsku, jak i także po angielsku. Dostrzec można także w nazwie żartobliwej zespołu. Jest to połączenie najsłynniejszej wizytówki polskiej z angielskim.

Partner oraz rodzice

Czy Justyna Święs ma chłopaka? Tak naprawdę dziewczyna dba bardzo o swoją prywatność. W związku z tym nie zwierza się publicznie z sercowych spraw. Podkreślała wielokrotnie, że w żadnym wypadku nie uważa się za gwiazdę, a więc chce zasłynąć muzyką. Obecnie nie ma żadnego partnera, chociaż istniały pewnego rodzaju spekulacje. Jednak Justyna Święs nigdy tego typu pogłosek nie komentuje.

Rodzice Justyny Święs są dobrze znanymi aktorami. Oboje występowali na deskach Teatru Śląskiego. Są to Barbara Lubos-Święs oraz Artur Święs, który także się zajmuje dubbingiem. Justyna zatem dorastała wśród ludzi, którzy kochają sztukę. Nie dziwi zatem, że również Justyna Święs postanowiła spróbować swoich sił jako artystka. Musimy przyznać, że jej się to doskonale udało. Rodzice zaszczepili jej z całą pewnością miłość do słowa, interpretacji oraz także wyrażania siebie poprzez tekst.

Na pewno będziemy obserwować dalszą karierę Justyny. Możemy być pewni, że jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o niej. Życzymy jej wszystkiego co najlepsze.